Booking mi dneska vyhodil tenhle 4* hotel na lower Manhattanu jako today's deal s 82% slevou a noc vychází na cca 2200 Kč + taxy, což v porovnání s nabídkami v okolí je více než výhodná cena. Chyběla mi ještě jedna noc v NY před odletem domů, takže jsem to booknul a stále na stejný datum 29.5.-30.5 nabízí volný pokoj za tuto cenu. Mělo by se jednat o Deluxe King Room with City View. Dávám sem, kdyby se to hodilo ještě někomu dalšímu  .

Sheraton Tribeca NY, 4*, deluxe king room, noc za $92

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

3 reakce

Booking mi dneska vyhodil tenhle 4* hotel na lower Manhattanu jako today's deal s 82% slevou a noc vychází na cca 2200 Kč + taxy, což v porovnání s nabídkami v okolí je více než výhodná cena. Chyběla mi ještě jedna noc v NY před odletem domů, takže jsem to booknul a stále na stejný datum 29.5.-30.5 nabízí volný pokoj za tuto cenu. Mělo by se jednat o Deluxe King Room with City View. Dávám sem, kdyby se to hodilo ještě někomu dalšímu smiley

http://www.booking.com/hotel/us/sherato ... children=0

0

Dej vědět, zda ti ho nezruší smiley

0 Citovat

JJ, jsem zvědavý smiley

0 Citovat

Tak hotel mi nezrušili a ještě se na mě hezky smáli. smiley Celkově jsem platil $109. Pokoj super - 16. patro, velké okno prakticky celá jedna stěna byla prosklená a výhled na město. Postel jako kráva. Suma sumárum, super deal. smiley

0
3 reakce