Dobrý den všem, dovolil bych si požádat o radu - hledám hotel v oblasti okolo Monaca kdykoli o velkých prázdninách na 7 nocí. Je mi jedno termín, jsem flexibilní. Nejsou mi ale jedno parametry hotelu. Neznáte nějaký vyhladávač, který by fungoval podobně jako kiwi.com, kde bych zadal lokalitu, parametry hotelu (na pláži), cestovní období a požadovanou délku pobytu a systém by mi vyfiltroval nejvýhodnější nabídky (podobně jako trivago apod.)? Děkuji za případný tip. Ivoš .

vyhladávač hotelů (vím oblast, nevím termín)

Založil(a) ve fóru Vyhledávače hotelů

6 reakcí

Dobrý den všem,

dovolil bych si požádat o radu - hledám hotel v oblasti okolo Monaca kdykoli o velkých prázdninách na 7 nocí.
Je mi jedno termín, jsem flexibilní. Nejsou mi ale jedno parametry hotelu.

Neznáte nějaký vyhladávač, který by fungoval podobně jako kiwi.com, kde bych zadal lokalitu, parametry hotelu (na pláži), cestovní období a požadovanou délku pobytu a systém by mi vyfiltroval nejvýhodnější nabídky (podobně jako trivago apod.)?

Děkuji za případný tip.

Ivoš

0

Nevim, ale zadny vyhledavac ti nevyhodnoti tve osobni preference, doba 2 mesicu ze ktere chces vybirat, (a pokud je krom dalsiho kriterium cena ) se jeste zuzi na prvnich 15 dnu v cervenci a rekneme posledni tyden v srpnu

Takze bych zadal na booking,com treba ten prvni cervencovy tyden nasel ubytovani podle predstav a pak se mrknul, jestli to vychazi lip jinak, zadal bych to vcetne obsazeneho, protoze ono ti to pak automaticky ukaze ktere jineterminy jsou mozne

Nekdy se muze ukazat lepsi cena, kdyz nekdo ma jinak volene dny a v tom ubytovani pak zbude dira, ale to se o hlavnich prazdninach moc nebude vyskytovat

0 Citovat

Zkusit muzes jeste- hotelscombined.cz

0 Citovat

Stejný vyhledávač hledám už několik let smiley nevím proč s tím ještě někdo nepřišel. Však na víkend do Budapešti pojedu klidně v březnu, stejně jako v květnu.. Kdy je ale cena nejnižší? Nevím.

0 Citovat

Dave,
trochu samopropagácie:
http://www.vsetcinaplaz.sk/de-vyhladava ... nie-hotely
Môžeš hľadaľ ľubovoľnú dĺžku pobytu v zadanom rozpätí.
Inak kľudne to nájdeš na akomkoľvek vyhľadávači AT/DE CK.

Pre všetkých,
Výhoda u nás je, že po rozklinutí sú termíny nahustené, netreba veľmi scrolovať, dá sa online overiť dostupnosť a bližšie špecifikovať viac možností.
Napr. ak zadáš rozpätie vo vyhľadávači 7-12 dní, strava nerozhoduje. Následne po rozkliknutí hotela upresníš stravu, dĺžku pobytu, termín, atď.
Určite nie je taký výber pre city tripy ako na bookingu. Ceny ako kedy. Pre pobyty pri mori s inou stravou ako raňajky však super.

0 Citovat

Přesně takhle umí vyhledávat cestovní agentury, z českých třeba nacesty.cz a myslím že i invia nebo cestuj.cz, ale problém je, že nabídka hotelů je omezená a samozřejmě se jedná převážně o hotely v dovolenkových destinacích... Není to úplně ideální, ale jsou místa kde se to využít dá.

0 Citovat

Ono to u hotelů nemá moc smysl, protože v naprosté většině případů se ceny nemění. Hotel má danou cenu na hlavní/vedlejší sezónu, občas má nějakou akci... A takhle dlouho dopředu ještě prázdninové termíny spíše vyprodané nebudou. Zkusil bych postupně pro srovnání hledat tak ve třech různých termínech, spíše kratší dobu pobytu bez víkendů (větší šance že na daném hotelu bude volno) a z toho bych si udělal obrázek...
Tím netvrdím, že by takovýto vyhledávač nemohl existovat smiley Zvláště by se to hodilo na AirBNB kde je občas super nabídka, která bývá vytížená a tak je problém ji vůbec najít...

0
6 reakcí