Seychely !! Levné ubytování La Digue + MAPA

Napsal Jan 2017-03-25T11:18:18+01:00 ve fóru Co vidět a navštívit
5 odpovědí

Ahoj,

pro lepší orientaci pro návštěvníky ostrova La Digue jsem se po několika návštěvách rozhodl vypracovat mapku s fotkama  + možnost levného ubytování 25USD/noc (více na jan.kokes@gmail.com).

La Digue, mapa:

https://www.google.com/maps/d/u/...bDlUMo&;ll=-4.355509712112732%2C55.8385263674744&z=16

Orientační kalkulaci si můžete spočítat tady:

https://docs.google.com/spreadsh...edit#gid=0

H.

Super info a fotky, díky za to.

ahoj díky moc za tipy, letos nestíhám kubu bez deště, tak přemýšlím v létě o seychelách. mohl bys prosím poradit ? zamýšlím být cca 10-12 dní, asi na mahé z toho 3-4 na na la digue a případně praslinu.
dá se prosím najíst za normální cenu nebo je to všude palba (nejsem typ co by nakupoval v samoššce a vařil)? pár lidí mi říkalo že mahé není moc pěknej ostrov /pláže) - co si o tom myslíš ty?
dá se případně řešit ubytko na místě? (myslím jestli to není přervaný...)

díky

mechamike napsal(a):

ahoj díky moc za tipy, letos nestíhám kubu bez deště, tak přemýšlím v létě o seychelách. mohl bys prosím poradit ? zamýšlím být cca 10-12 dní, asi na mahé z toho 3-4 na na la digue a případně praslinu.
dá se prosím najíst za normální cenu nebo je to všude palba (nejsem typ co by nakupoval v samoššce a vařil)? pár lidí mi říkalo že mahé není moc pěknej ostrov /pláže) - co si o tom myslíš ty?
dá se případně řešit ubytko na místě? (myslím jestli to není přervaný...)

díky

Ahoj,

na seychely je dobre jet skoro kdykoliv behem roku. Nejsou tam klasicke obdobi destu.

Zalezi co cekas od dovolene, ale urcite bych Mahe vynechal. Neni vubec pekne a skoro vsechny hezke plaze z obrazku jsou stejne jen na La Digue, kde se dostanes katamaranem z jetty ve Victorii.

Klidne bych byl celou dobu na La Digue a pak jezdil na okolni ostrovy (Praslin, Sisters Island, Le Coco, Felicite atd.)

Restaurace jsou vetsinou palba, kdy treba v nektere pizzerii das klidne 400-500 kc za pizzu. Avsak na La Digue je rada vybornych Take-away, kde jsou ceny od 80-120 Kč za poctivou porci (viz mapka, Gala Take away treba).

Netusim jak moc jsou narvany jednotliva ubytka, ale mam moznost te propojit na pekne bydleni na La Digue za 25 USD/noc/osoba/ se snidani. Vse muzes videt na fotkach.

Hlavne nez priletis na Seychely, tak musis mit uz nejake ubytovani, jinak delaji problem na vstupu do zeme.

H.

díky chlape, moc díky za info, pouvažuju o sey, protože bohužel letos asi karibik nestíhám tak jsem rád za info. musím trochu řešit rozpočet protože to platím za 3 lidi :) tip na ubytko samozřejmě ocením :)

mechamike napsal(a):

díky chlape, moc díky za info, pouvažuju o sey, protože bohužel letos asi karibik nestíhám tak jsem rád za info. musím trochu řešit rozpočet protože to platím za 3 lidi :) tip na ubytko samozřejmě ocením :)

Vse lze vycist z mapky popr. nebo tady....bohuzel bydleni za dobrou cenu znam jen pro 2 lidi. Pro vice lidi bychom museli vymyslet jinou variantu.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!