Zdravím,plánujeme dovolenou pro dva páry v Černé Hoře. Nějaké tipy na lokaci u moře se zajímavým okolím?Díky .

Kam do Černé Hory

Založil ve fóru Tipy na ubytování

8 reakcí

Minuly rok sme si presli to ciernohorske pobrezie a zastavky sme mali v Herceg Novi, Kotor, Budva, Becici, Svaty Stefan, Sutomore, Dobra Voda (tu ked tak odporucam hotel / resort Ruza Vjetrova, kde za nejakých 12 eur bol celodenny vstup do arealu, kde bolo minimum ludi, pohodlne lehatka, bazen, bar, restika a viacero dobrych vstupov do mora... naproti tomu mestska plaz nejakých 200m dalej bola hlava na hlave) a Ulcinj. Uprimne povedane ani na jednom mieste by som nebol dlhsie ako den dva, takze za mna odporucam si to takto proste prejst cele to pobrezie a popozerat rozne miesta a mesta.

Najviac sa mi inak z celeho tripu pacil Durmitor (narodny park), ale ten teda nie je pri mori

2 Citovat

pozicajte si auto a pobehajte to cele :) my sme mali zakladnu v Ulcinj, tam celkom fajn aj "mestske" plaze, ale nedaleko je riadna piesocna plaz a aj zaujiamavy riecny ostrov Ada Bojana, kde sa rieka vlieva do mora. Ako sme isli okolo tych mestskych plazi v Sutomore, alebo Budve, tam sa mi to nejak nepacilo, taka klasicka plaz s plno slnecnikmi a milion ludmi.

1 Citovat

inak presne, vnutrozemie super a radsej si davat kazdodenne vypady ako sa fixovat na jednu plaz.

1 Citovat

Kotor je hezký na procházku, ještě Bar je celkem v pohodě, jinak jak už tady zaznělo, rozhodně nej jsou hory - Durmitor a Lovčen N.P. a městečka v nich, kolem nich.

1 Citovat

Zdravím,

plánujeme dovolenou pro dva páry v Černé Hoře. Nějaké tipy na lokaci u moře se zajímavým okolím?

Díky

0

@tonic

Jak vypada dnes Ada Bojana ? ja tam byl pred nejakymi 36 lety par chatek v nudi kempu a jinak pusto prazdno kolem a pak kousek dal cedule Albanie , mozna ze muzu zapocist Albanii do mych navstivenych zemi , ilegalne jsem si tam slapl -)) hranicni prechod tam nebyl , silnice koncila tou rekou , dneska tam mozna bude drateny plot ...

0 Citovat

bol som pred skoro tromi rokmi, je to tam fajn, restauracie na vode..taka azia :D mne s ato tam pacilo, malo ludi, plaz pri rieke/mori bola super...


rvs74a5-1.jpg

0 Citovat

Prosím vás a dá se z Ulcinj dostat na tu velkou pláž pešky, nebo busem? Letíme v červenci a ubytování by se mi líbilo právě v Ulcinj, ale mám obavy z té městské pláže a její přeplněnosti. A ještě, jak je to s meziměstskou dopravou v Černé hoře, auto se mi nechce půčovat a přece jenom bychom chtěli něco vidět.

0 Citovat

ano da sa, len teda je to prechadzka dlhsia. My sme mali pozicane auto, ale busom by sa mi to nechcelo riesit, kedze aj autobusova stanica je celkom od ruky (od "centra" je to cca 30-40 minut pesi, hlavne kopcovity teren - presli sme to ked sme sa doviezli busom z Kosova do Ulcinju). By som mozno riesil skuter, alebo sa ubytoval uz na tej Velike plazi.

Inak busy smerom na sever chodia casto, takze po pobrezi sa da v pohode.

0
8 reakcí