Zde vkládejte své doporučovací (referral) odkazy formou – využil jsem předchozí, vkládám vlastní.Odkazy v obecném tématu pro Booking.com budou mazány, díky za pochopení. .

Sleva na hotely přes Booking.com (stop spam)

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

Nekcej další aka - striky.radecek aka mattobal aka Snajar, nově Dave.m. Ty musíš být člověče opravdu na tom velmi špatně :)))

0 Citovat

mě by zajímalo, jestli ten striky67 vůbec ty komentáře tady čte a nebo to sem jen hází hlava nehlava.... :D

0 Citovat

Iveta :) napsal(a):

mě by zajímalo, jestli ten striky67 vůbec ty komentáře tady čte a nebo to sem jen hází hlava nehlava.... :D


Myslím,že to nikdo z nich nečte.Tady se chodí vydělávat velké prachy a ne číst nějaké hovadiny :)

0 Citovat

A máme ho tu znova kluka šikovnýho :))))

0 Citovat

Je to ale bojovník :)

0 Citovat

Iveta :) napsal(a):

mě by zajímalo, jestli ten striky67 vůbec ty komentáře tady čte a nebo to sem jen hází hlava nehlava.... :D

Tak vzhledem k tomu, že pokaždý smaže ten svůj předchozí příspěvek, tak pokud umí číst, tak si toho všimnout musí :)))
0 Citovat

Díky kámo, budeš se muset teď pár dní snažit, protože už jsi tu asi jedinej idiot, kdo to tak žere :)

0 Citovat

Dave.m napsal(a):

Sleva 10% na ubytování pro Vás

https://www.booking.com/s/20_8/striky67


Radecku, Radecku. Snad ti opravdu seschne ten tvuj pytlik :-D

0 Citovat

Ivo napsal(a):


Radecku, Radecku. Snad ti opravdu seschne ten tvuj pytlik :-D

on to možná bude martin.... :-D

což samozřejmě na schnutí pytlíku nic nemění... ;)


striky67.jpg

0 Citovat

JJ Martin Prokop, je tu někde prtscr z FB, dával ho sem někdo včera nebo předevčírem :)

Pytlík, ale ať mu samo uschne :))))

0 Citovat

eremi napsal(a):

JJ Martin Prokop, je tu někde prtscr z FB, dával ho sem někdo včera nebo předevčírem :)

Pytlík, ale ať mu samo uschne :))))


Ale skoro bych řekl, že je to fake FB account ;) pravděpodobně založenej 20/2 a spamující všude ten booking kod :D


Tolik práce kvůli pár dolarům :D

0 Citovat

Už tu dlouho nebyl karatista3  :D

0 Citovat

Toimas napsal(a):


Ale skoro bych řekl, že je to fake FB account ;) pravděpodobně založenej 20/2 a spamující všude ten booking kod :D


Tolik práce kvůli pár dolarům :D

Tak to už je potom fakt, dámy prominou, megakokot! :)))
0 Citovat

norbic napsal(a):

Už tu dlouho nebyl karatista3  :D

To víš, teď to tu spamuju já :))))
0 Citovat

Lidi, vy to tu hodně prožíváte :-D

Mimochodem, fungují ještě ty 40 USD a 75 EUR slevy nebo už ne?

0 Citovat

Aaaa booking.com ambasador v Česku promluvil :)

Proč by nefungovaly? Fungujou.
0 Citovat

Super, napíšu kámošovi, co plánuje cestu po Srí Lance, ať si je najde.

Á, prý Booking ambassador :-D jejich referraly promlouvám, kudy chodím. Líp to totiž zvládne zorganizovat i negramotný puberťák. 

0 Citovat

na Sri Lanke uz vynimocny stav... necakal som, ze moja navsteva to tam tak rozhodi :) A tam by som uz booking neriesil, ubytiek je tam milion a radsej by som im priamo napisal, nech daju zlavu.

0 Citovat

Taky bohatá a rozmanitá aktivita na fóru, ať žije recyklace :)

0 Citovat

zajímavých komentů v tomto vlákně přibývá,kodu ubývá,  zbýva vypi..vat posledního torpidního kokota, to dáme!

0 Citovat

Tenhle striky67 to je fakt exemplář výstavního dementa :)

Daniel: torpidní kokot, to je luxusní výraz, nejsi Ty doktor chlape? :))))

0 Citovat

su. urolog k temu

0 Citovat

Já si říkal :) A ještě moravák a snad dokonce i tady někde od nás, dobrý! :)

0 Citovat

Tak mu tam už někdo ty pobyty naklikejte, ať dá pokoj. Něco jako pobyty na příští leden a na konci prosince mu je zrušte, ať má radost ;-)

0 Citovat

su z UH, ale žiju v UK, resp. dojížďám do práce do UK a bývám v UH. už sám nevím, mám v tym hokej.

0