Zde vkládejte své doporučovací (referral) odkazy formou – využil jsem předchozí, vkládám vlastní.Odkazy v obecném tématu pro Booking.com budou mazány, díky za pochopení. .

Sleva na hotely přes Booking.com (stop spam)

Založil ve fóru Vyhledávače hotelů

:)))) to jsi Ty, co pracuje v tom N.I.? :)

0 Citovat

su

0 Citovat

Miro Krajčír - díky za odkaz na slevu, zde je ten můj  - 10%:  https://www.booking.com/s/44_6/jmilot16

0 Citovat

miljo, kua, tož to neé


0 Citovat

Daniel napsal(a):

su z UH, ale žiju v UK, resp. dojížďám do práce do UK a bývám v UH. už sám nevím, mám v tym hokej.

  co je UH ?   Utah ?  University of Houston ?

0 Citovat

...Uherské Hradiště?

0 Citovat

Řekla bych, že Uherské  Hradiště; -) Konečně mi docvaklo NI:-)) 

0 Citovat

Už máš fakt smůlu striky :)

0 Citovat

Daniel, nedomluvime neco? Mozna bych preletel Yorkshire a stavil se k Tobe nebo Belfast? 😃😃

0 Citovat

A můžete booknout ubytko přes strikyho :))))

0 Citovat

To tak 😂 Klidne to ubytuji u nas a zdarma s veceri 😃

0 Citovat

Sranda :D :D

Priznajte si, že proti striky.radecek nemáte šancu :)

0 Citovat

Jako strikuje to tady slušně :)

0 Citovat

Pojď, ať se ti ta šichta protáhne :))))


0 Citovat

Roiman4 napsal(a):

Daniel, nedomluvime neco? Mozna bych preletel Yorkshire a stavil se k Tobe nebo Belfast? 😃😃

jsem si rikal, ze to uz je na SZ, ale pojdme dal zaplevelovat toto vlakno. Urcite su za, belfast int mam hodku, belfast city airp 1.20 a city of derry airp 45 minut (ale tam toho moc nelita- ryan a bmi regional snad).  V belfastu toho moc neni-titanic museum, crown bar, shankill road and that is it. severbi pobrezi nadhera, su v portstewartu. u mora. myslim mam nejake plonkovbi vikendy v dubnu a cervnu. doladime

0 Citovat

To severní pobrezi N.I. je luxusní!!! :)

0 Citovat

Jj, prave to chci plevit. Ja budu v Anglii (Leeds) asi do konce Cervna max konec Cervence. A chci se podivat i s pritelkyni do Belfastu. Ale tak na dva dny a pak zase preletet. Ja se pripravuji na zkousky, pristi stredu budu vedet, jak moc umim anglicky 😃 Ja bych se ozval v SZ urcite po zkouskach o vikendu, kdy budu sedet a rozimat co dal se zivotem 😃 ja bych melwas mit vicemene vikendy volne ( i patek nebo pondeli by se dalo domluvit) az na jeden v Kvetnu nebo Cervnu

0 Citovat

Kdy teda mozu: 14-15/4, 21-22/4, 2-3/6, 16-17/6, 23-24/6, 28-29/7, 4-5/8, 18-19/8. to jsou zatim me volne vikendy na pul roku dopredu. poskytnul jsem je i dalsim 2 vaznym zajemcum. bude to na zde oblibene first come first serve basis



0 Citovat

V Dubnu mozna budu v zase v Praze.  Konec Cervna, Cervence nebo zacatek Srpna by slo. Domluvim se s mladou a napisu ti SZ. 

PS: nebudes pristi vikend treba v UH?  Jedu z Prahy ve ct az do Nedele do Zlina :D

0 Citovat

ne, pristi vikend su v Siem Reapu. uh mam trochu z ruky. jsem si myslel ze kecam, ale nekecam! dovolena uz pristi tyden!! jupiiii!!! ozvi se kdykoliv, reaguju pomerne pruzne.

0 Citovat

Je to snaživec :)

0 Citovat

to si spletl diskuzi, tady zadne slevy nevedeme. a to ani zadarmo! znovu bych jen upozornil na kletbu seschleho skrota a zarostenych rodidel tech z vas, kteri opravdu realizuji pobyt pres booking po prokliku pres link nove registrovanych jednoprispevkovych loudilu.

0 Citovat

daniel, hon!

0 Citovat

danielhon1 napsal(a):

Sleva na ubytování 10%

https://www.booking.com/XXXX :D /20_8/striky67

To jako vážně????

0 Citovat

to Iveta:):

Však mu ten jeho odkaz v reakcii nenechávajte:)

0