Ubytování ve Faru a okolí

Napsal micky 2013-05-25T20:21:52+02:00 ve fóru Tipy na ubytování
4 odpovědí

Zdravím, sháním ubytování v termínu 21. - 28.6. v portugalském Faru a okolí (Quarteira, Albufeira). Na booking.com se dá najít ve Faru dvoulůžák za 5 500,- což je docela dobrá cena. Ale přecijen, neví někdo o něčem jiném? Mám ještě otázku ohledně pláží ve Faru. Dá se tam někde koupat? Na google maps to vypadá, že tam nejsou moc pláže. Díky za všechny tipy smiley

Projel jsem to a opravdu nejlevnější je Residencial Dandy * za 5.445 Kč

A ohledně těch pláží mi můžeš poradit? nevíš, jak to tam vypadá? A dá se v tomdle termínu (konec června) už koupat? Díky

Ve Faru to vypadá na jednu hlavní pláž - Praia de Faro. Autobus č. 14 a 16 sem jezdí z centra za 2€, doba jízdy 25min. Pláže jsou na tomto "ostrově" 2. Jedna v zákrytu s lagunou a druhá otevřená k Atlantiku. Nachází se těsně pod letištěm. Bary, restaurace atd. tu najdeš na každém rohu.

Další variantou co mnozí doporučují, je návštěva města Tavira, odkud jezdí loď za 1€ na Ilha de Tavira. Do Taviry dojedeš vlakem za pár éček. Prý stojí za vidění nejen kvůli plážím smiley

Co se týče teplot, tak v tuto dobu už je plná sezona. Jen počítej s tím, že Atlantik je chladnější (18 - 21°C).

ubytování v portugalsku objednávám na alpharooms.com, zatím nejlepší pláž jsem viděl v městečku Alvor u Portimaa, kde je i levné ubytování.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!