A&O zpoustil dnes vsechny svoji mista (tak rovnako soukromne pokoji jak i spolocne) za cenu 48 Kc/50Kc noc a osoba. Nabidka plati do vyprodani resp. do 8 prosince. A to pre vsechny mesta:-Benatky!!!-Amsterdam!!!-Kodan!!!-Salcburk!!!-Graza cele Nemeckoa taky urcite pre dva jejich ho(s)tely v Praze. .

A&O vsechny druhy ubytovani za 2€/os. - jen 18.-24.12.

Založil ve fóru Tipy na ubytování

10 reakcí

A&O zpoustil dnes vsechny svoji mista (tak rovnako soukromne pokoji jak i spolocne) za cenu 48 Kc/50Kc noc a osoba.

Nabidka plati do vyprodani resp. do 8 prosince. A to pre vsechny mesta:

-Benatky!!!

-Amsterdam!!!

-Kodan!!!

-Salcburk!!!

-Graz

a cele Nemecko

a taky urcite pre dva jejich ho(s)tely v Praze.

0

Viděl jsem na Fly4free. Super nabídka. Sice jsem využil jen pro Prahu, ale i tak super. Pokoj pro dvě osoby za 4 eura na vrcholu Adventu. V době mé rezervace to byla vysloveně refresh war a server byl skoro pořád spadlý.

V období 18. až 24. prosince se nikam dál nedostanu. Nebo to platí v delším období, než psali na f4f?

Jinak ten druhý hotel v Praze otevírají až v lednu, tak to období pro výhodnou cenu akorát mine.

0 Citovat

Asi plati jen ten tyzden ale nejsou az tak spatni ty destinace.

Ja osobne jsem vyuzil Amsterdam, a pak mrkneme na pocet rezervaci to stejne nejvetsi zajem mel prave Amstr. Podle jejich stranky dneska uz nad 800 lidi objednalo tam ubytovani. V jinych hotelech je to kolem 50-200-300...

Jizdenky mam koupene vopred v akce Leo Expressu Amsterdam - Berlin, dal uz pohodlne polsky bus od Berlina :)

Benatky asi nejsou tady moc atrakce z duvodu pocasi, a zatim smerujicich beznych cen ubytovani (od 6€ za 8-Beds Dorm).

Ja bych vyuzil Bavarsko nebo Salcburk, Leo Express ma casto nabidky a pokud nekdo ne najde nic - mam k prodeji voucher na cestu LE (destinace s A&O: Mnichov, Salcburk, Praha, a Norimberk za 390 Kc

do Norimberku je nutny dojezd z Rezna

0 Citovat

At jsem psal, LEO ma casto nabidky - tak asi do 8.12. na autobusove uterni, stredni, ctvrtkove a sobotni spoje -50% v obdobi 9.1.-28.02.

Sice ale ne na ty 'nejlepsi'/nejdrazsi destinace tak ne plati pre linky do Mnichova a Salcburka, stejne ne na linku do Rachova/Mukaceva.

Slevovy kod: PREZENT

0 Citovat

Tak dnes bohuzel rezevace zustaly zrusene... :(

0 Citovat

Myslíš A&O nebo Leo? Mně zatím nic nepřišlo, ale neříkám, že nepřijde.

0 Citovat

A&O...


screenshot-20171207-230302.png
screenshot-20171207-230553.png

0 Citovat

Jaj, to je německého textu :-D Pochopil jsem jen, že se omlouvají a snad posílají nějaký 5€ voucher na Amazon.

0 Citovat

Asi nečakali až taký úspech že si niektoré hotely prebookujú cez kapacitu :))

0 Citovat

No asi v Amstru udelano jen 4.12. 1000+ rezervacii, tak urcite...

Jen ty 5ti € vouchery to asi ne je kolik bych usteril v jednodennim ubytovani. A ted dej si to 5x ...

Zivot :(

0 Citovat

@MoonEclipse

asi to mela bejt nejaka soukroma vyprodej, nikam na jejich fb/strance jsem nic o tejto akce ne nasel :P

0
10 reakcí