Zdravím všechny cestovatele a zvláště ty, kteří rádi poznávají krásy naší vlasti. Při plánování letošní dovolené jsem si na radu známých vzala na pomoc elektronickou knihu přání a stížností zarukakvalit.cz, kde jsou v přehledných kategoriích odkazy na ubytování, restaurace, čerpací stanice s aktuálními cenami PHM a další služby, ale hlavně hodnocení zákazníků a věřte, že někdy docela úsměvné a jindy k zamyšlení. Dovolená, kterou jsem absolvovala s vnoučaty byla klidná a bezproblémová. Tak se taky podívejte až budete něco hledat. .

Hodnocení služeb v Česku

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

1 reakce

Zdravím všechny cestovatele a zvláště ty, kteří rádi poznávají krásy naší vlasti. Při plánování letošní dovolené jsem si na radu známých vzala na pomoc elektronickou knihu přání a stížností zarukakvalit.cz, kde jsou v přehledných kategoriích odkazy na ubytování, restaurace, čerpací stanice s aktuálními cenami PHM a další služby, ale hlavně hodnocení zákazníků a věřte, že někdy docela úsměvné a jindy k zamyšlení. Dovolená, kterou jsem absolvovala s vnoučaty byla klidná a bezproblémová. Tak se taky podívejte až budete něco hledat.

0

takže česká verze TripAdvisor?

0
1 reakce