Best Western

Napsal David Eiselt 2012-03-25T10:35:07+02:00 ve fóru Vyhledávače hotelů
5 odpovědí

Jak jste spokojeni s tímto řetězcem, jeho bonus programem, popřípadě znáte nějaké slevy ?

No, trošku jsem se zakoukal do jejich webovských stránek a zkoušel rozumně najít hotel, ve kterém bych mohl uplatnit body na free noci. Bohužel nikde nenajdete seznam hotelů zařazených do kategorií podle počtu bodů nutných na 1 volnou noc. Začínají asi na 8.000 bodech a končí na 32.000 za noc. Ale kdo ví. Museli byste rozkliknout všechny hotely, abyste se to dozvěděli.
Jinak mohu srovnávat jenom s řetězci lepšími (Marriott, Hyatt, Hilton...) a to je nesrovnatelné. Nejen informovaností na stránkách, ale hlavně kvalitou hotelů, jako takových. Tento řetězec je z mého pohledu tvořen hotely méně kvalitními (2*-3*), samozřejmě tomu odpovídá i cena. Takže na 1 noc někde přespat, OK, na delší dobu dost těžko.

Pár jsme jich navštívili a kvalita se liší podle počtu hvězd i zemí. Třeba tenhle čtyřhvězdový v Maďarsku byl super: http://www.aquarellhotel.hu/en/ (rozhodně to nebyla úroveň 2. či 3. hvězd).
Body nesbírám, pokud necestujete jak šílenci a nedržíte se jednoho hotelového řetězce, tak to nemá moc cenu.

Nechci se s tebou Mandarinko hádat, ale tvůj citovaný hotel není uveden na www stránkách bestwestern, pochybuji tudíž, že patří do jejich řetězce. A znovu opakuji (projeď si všech 4.000 hotelů, které k nim patří) řetězec bestwestern je z drtivé většiny tvořen hotely levnějšími(2-3*)
A co se týče sbírání bodů, tak pokud body neexpirují, není proč je nesbírat. Jsou zadarmo.

Tak nevím, byl uveden jako Best Western Hotel Aquarell Cégled (viz. např: http://www.youtube.com/watch?v=7rZguujxlKs). Také v Římě měly Best Western buď 3 nebo 4 hvězdy (což ale zrovna v Itálii o úrovni hotelu moc nevypovídá). Čtyřhvězdový Best Western Plus Bruntsfield v Edinburghu je ale třeba opravdu skvělý (http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Revi ... tland.html). Nehádám se, jen tvrdím, že i u tohoto řetězce je možné narazit na dobré hotely na úrovni, jen je třeba víc vybírat a pročítat recenze.

Bonus 5.000 bodů při objednání hotelu pomocí mobilní aplikace BW - http://www.bestwestern.com/travel-planning/mobile-apps/

25$ za druhou rezervaci (někde jsem viděl i 50$, ale už nemůžu dohledat) - http://www.bestwestern.com/rewards/offe ... -FallPromo

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!