Dobry den. Chci se zeptat zda ma někdo zkusenosti s chybnými cenami u cestovek ci cestovnich agentur. Nasel jsem totiž par zajezdu kde byla chybne zadana cena když jsem poslal objednavku prisel telefonat ze overi volnost na hotelu a daji mi vedet pote mi prisel uz jen mail ze měli chybne zadanou cenu tak to zrusili a ze stranek stahli. Sel jsem znovu na stranky cestovky a nasel par dalších chybne zadanych cen. Tak se chci zeptat zda je mozne se nejak domáhat ceny kterou mají napsanou na internetu? nebo si cestovka ci cestovni agentura muze menit ceny a mazat zajezdy podle libosti? .

Chybné ceny cestovních kanceláří/agentur

Založil(a) ve fóru Zájezdy s CK

10 reakcí

Dobry den. Chci se zeptat zda ma někdo zkusenosti s chybnými cenami u cestovek ci cestovnich agentur. Nasel jsem totiž par zajezdu kde byla chybne zadana cena když jsem poslal objednavku prisel telefonat ze overi volnost na hotelu a daji mi vedet pote mi prisel uz jen mail ze měli chybne zadanou cenu tak to zrusili a ze stranek stahli. Sel jsem znovu na stranky cestovky a nasel par dalších chybne zadanych cen. Tak se chci zeptat zda je mozne se nejak domáhat ceny kterou mají napsanou na internetu? nebo si cestovka ci cestovni agentura muze menit ceny a mazat zajezdy podle libosti?

0

Věc se má tak, že u zájezdů je většinou posílána pouze objednávka a není uzavřen obchod. Tedy jedná se o nezávaznou rezervaci bez jakýchkoliv nároků :/

Někdy je však problém rozeznat chybnou cenu od těch normálních, proto doporučuji posílat objednávky na vše co se líbí a pak čekat, jak se rozhodnou na druhé straně.

0 Citovat

Jak rikas no.. nezavazna rezervace! takze privni me uz zrusili a tak jsem tam naposilal dalsi rezrvace a pochybuju ze neco z toho vyjde smiley ale zkusim to smiley

jinak jedna se o pobyty v USA.. ubytovani+letenka na 8 dni bez stravy ceny 4-9 tisic smiley

0 Citovat

To by me zajimalo, kde si takovy poklad nasel

0 Citovat

Takové ceny nejsou nereálné, tedy pokud zvolíš odlet z Amsterdamu... Teď ale budu dlouze přemýšlet, jak se tam ta cestovka jmenuje :/

0 Citovat

tak bylo to pro 6 osob pronajem domu na floride s letenkama a pronajmem toho domu za nejakych 26-28tis. celkove to vychzi neco pres 4tis. na osobu po objednavce a par telefonech na overeni obsazenosti mi dosel email kde rekli ze teda vlastne cena byla chydne zadana a ze nova cena je 140tis pro 6 osob smiley smiley smiley no tak jsem nasel stejny zajez na jiny termin kde to vychazelo neco pres 5tis na osobu a znova hodil rezervacku smiley tak aspon je budu chvilku otravovat timto smiley maji tam jech terminu jeste par smiley

Jeste jak jsi rikal ze ta cena neni zas tak nerealna.. bylo by neco za podobny penize? nemusi to byt klidne ani florida ale neco za teplem

0 Citovat

Už jsem si vzpomněl - http://www.arkefly.nl/ Ale pokud neumíte nizozemsky ... smiley

Za teplem za podobný peníze ve standardní akci nic neseženeš :/

0 Citovat

Covece nepamatuju si ze bych kdy byl videl letenku do MIA pod 9 tisic v nejaky super akci.. Ale mozny je vsechno.. smiley Jinak na bydleni (levny) na South Florida ti muzu dat dobry tipy - zasada je nebydlet v MIA (South Beach je za nesmysl smiley) - chce to na letisti pucit auto a vyrazit do Karibskyho zalivu (podle me lepsi koupani nez South Beach - tam je spinavej a studenej ocean) nejlepe do oblasti kolem Fort Mayers (2h cesty z letiste po dalnici pres Everglades).. Tam se da sehnat ubytko (vilka z bazenem s vlastni kuchyni) pro 4 lidi okolo 2500 na hlavu na tyden.. Takze pri tyhle cene ubytka a super levny letence okolo 10k se tezko dostanes pod 13k i kdyz budes mit super kliku.. A Florida je pekelne draha - jestli chcete budget vejlet, jedte radsi do Asie.. smiley

0 Citovat

Ne ne tam slo jen o to ze bylo na prvni pohled jasne ze maji chybne ceny k tem zajezdum protoze ubytko s letenkou na floride za 4 tisice je nemozny podle me.. a resili jsme jen to jestli je mozny se nejak domoct tech chybnych cen co zadali na internet smiley jinak ja osobne bych taky volil asii pred amerikou! asii miluju a ameriku nesnasim ale za ty love bych tam klidne jel smiley

0 Citovat

Vymaz to... Booking vode dávať na net... Číslo kreditky nechceš dať?

0 Citovat

Díky za odpověd , pokud je tento portál určen pouze pro pár hackerů komunikujících ve zkratkách, kterým je vše jasné tak sorry, že se méně zkušený člověk zeptá , nevím co to má společného s číslem kreditky.

Jak se na to asi jinak mám zeptat , mám to napsat morzeovkou aby se to náhodou někoho nedotklo?

0
10 reakcí