Čauky cestovatelé, hledám někoho, kdo by se mnou jel dobrovolničit skrze portály workaway nebo helpex. Nejvíce by mě lákal Vietnam, ale je to o domluvě. :) Vycestovat chci na 2 až 3 měsíce v období od srpna do října. Jestli je tady někdo kdo má zkušenost s těmito portály , tak budu taky moc vděčná za kontakt! Pěkný den. Anna  .

Dobrovolnictví / srpen - říjen

Založila ve fóru Hledám spolucestujícího

6 reakcí

Čauky cestovatelé, 

hledám někoho, kdo by se mnou jel dobrovolničit skrze portály workaway nebo helpex. Nejvíce by mě lákal Vietnam, ale je to o domluvě. :) Vycestovat chci na 2 až 3 měsíce v období od srpna do října. 

Jestli je tady někdo kdo má zkušenost s těmito portály , tak budu taky moc vděčná za kontakt! 

Pěkný den. 
Anna 

0

Jen v pripade, ze nejsi Anca od voughneho! 

Ja bych klidne nekam jel, ale nejlip uz od pulky cervna do cca pulky rijna. 

0 Citovat

Už jsem chtěl napsat, že Booking ambassador nebude takový suchar... Ale je to jiný Michal:-)

0 Citovat

Tiež som si klikol na užívateľa :))

0 Citovat

@ tonic - jo v těch jménech tu začíná být pěkný bordel... @Guru - Doufám bereš jen mici nebo všechno??

0 Citovat

@Cali - teď jsem ti v tom musel udělat ještě větší bordel :D vrátil jsem se k původnímu nicku... 



Aničko a kam bys chtěla jet? :))

0 Citovat

inak na toto by sa mohol pozriet aj admin, zase menit si nicky..to nie je kosher...este hacknu Mikira ;)

0
6 reakcí