Ahoj lidi, včera jsme s přítelkyní založili nový cestovní blog a sice na něm zatím nemáme moc náplně, budeme jej postupně doplňovat, i zpětně, o články z našich cest. Jako první jsem přidal zajímavý výlet do Černobylu a Pripjati z loňského léta pojatý formou fotoreportu. V dohledné době by pak mohly následovat další články – o Mauriciu, Roatánu, Gruzii s jednodenním výletem do Arménie a Špicberkách (květen 2014). Budeme rádi, pokud se stanete fanoušky naší facebookové stránky, kde budeme nové články zveřejňovat. Facebooková stránka k blogu ZDE. Odkaz přímo na fotoreport z Černobylu a Pripjati ZDE. Budeme samozřejmě rádi za jakoukoli zpětnou vazbu, i kritickou, a pokud se vám blog bude líbit, klidně doporučte/sdílejte dál.  .

Černobyl a Pripjať – fotoreport

Založil ve fóru Cestopisy

8 reakcí

Ahoj lidi,

včera jsme s přítelkyní založili nový cestovní blog a sice na něm zatím nemáme moc náplně, budeme jej postupně doplňovat, i zpětně, o články z našich cest. Jako první jsem přidal zajímavý výlet do Černobylu a Pripjati z loňského léta pojatý formou fotoreportu. V dohledné době by pak mohly následovat další články – o Mauriciu, Roatánu, Gruzii s jednodenním výletem do Arménie a Špicberkách (květen 2014). Budeme rádi, pokud se stanete fanoušky naší facebookové stránky, kde budeme nové články zveřejňovat.

Facebooková stránka k blogu ZDE.
Odkaz přímo na fotoreport z Černobylu a Pripjati ZDE.

Budeme samozřejmě rádi za jakoukoli zpětnou vazbu, i kritickou, a pokud se vám blog bude líbit, klidně doporučte/sdílejte dál. smiley

0

Super report, doufám, že ve stejném duchu bude i ze Špicberg smiley

0 Citovat

Paradni fotky, moc se mi libej.. Chernobyl asi neni destinace kam bych nekdy byl schopen vytahnout svoji zenu.. Ale ta atmoska z tech fotek uplne dycha.. Nektere mi pripomely hodiny stravene u Fallouta.. smiley

0 Citovat

Příběh s ledním medvědem jak tě honí kvůli tomu, že cítí klobásu v batohu bude k nezaplacení smiley

0 Citovat

OK, píšu si – vzít s sebou jednu ostravskou klobásu a jednu kameru Go Pro k nahrání honičky smiley

0 Citovat

Hlavně se lognout na web! smiley

0 Citovat

S tím se počítá, je třeba vyplnit prázdné místo na mapě! smiley

0 Citovat

Kdybyste někdo měli ještě nějaké dotazy k tomu výletu do Černobylu, klidně se ptejte – jeden z vás jich pár zajímavých měl, tak je najdete i s odpověďmi v komentářích pod článkem přímo na blogu.

A musím se taky omluvit – asi u 5 fotek nového sarkofágu a čtvrtého bloku elektrárny jsem omylem přehodil popisky, ale už je vše opraveno. Ono by to ani tak nevadilo, kdyby se v popisku nemluvilo o tom, že stojím tam a tam a přitom jsem na fotce vůbec nebyl. smiley

0 Citovat

Čau, sry, že hijackuju tvoje vlákno, ale natočil jsem o Černobylu video, který by se mohlo lidem hodit https://www.youtube.com/watch?v=y_pT8z9jv7s

0
8 reakcí