Doporučení na itinerář a co vidět v Barmě

Napsal verra 2018-05-16T12:24:16+02:00 ve fóru Hledám spolucestujícího
12 odpovědí

Dobrý den, rozhodli jsme se nečekat na Kathmandu a koupit tyto letenky. Barma nás láká už dlouho. Jen ta Budapešť........ale jsme z Brna, zase taková dálka to není.

Můžete něco doporučit ?

Dík.

Já koupil Bangkok - okolní státy jsou pak levně dostupné lowcosty.

hod email a poslu ti nas itinerar na 14 dnu v barme

Sak daj sem ten itinerar ;)

Hoď to pls sem :) taky jsem se u Maroka hodně inspiroval. Pro mě to slouží hlavně abych viděl, co je ve které zemi reálný stihnout.

ha, tak soukromou zpravu jsem dostal, ovsem na mem zarizeni neni zobrazovani soukromych zprav podporovano. Pohledam wordovsky dokument s hypertextovymi odkazy a hodim link do dropboxu. Momenticek. Kompletne zpracovano mnou, z historickych duvodu pouzivam sablonu CK Thajsko Travel (ing.Brozik), ktera jiz nejspise davno neexistuje. Je to z roku 2016, jsou tam veskere naklady, verim ze to jde udelat za polovic, ale kdyz cestuji, tak si uzivam a nezenyruju se. https://www.dropbox.com/s/9aqc7e....docx?dl=0

Snad bude link fungovat, vkladani linku zde na foru mi pres Firefox take nefunguje....

link funguje, dík

super, vulgarity v itinerari ignoruj, bylo to jen pro potrebu nas dvou cestovatelu.

ještě jednou dík, určitě něco využijeme

Jsem četl, že někdo žádá doporučení na itinerář  a co vidět v BRNĚ :-)

Môžeš pozrieť aj môj blog , v Mjanmarsku som precestoval 28 dní :) Článok je väčšinou o výdavkoch ale ak by som mal doporučiť niektoré miesta, tak určite tieto:

Hpa-An a okolie

Výlet na Bilu ostrov pri meste Mawlamyine (niekde sa ostrov volá aj Ogre)

Bagan samozrejme

A nejaký trek - ja som išiel napríklad Kalaw -> Inle ale pekné treky sú aj v Hispaw

http://zapiskycestovatela.sk/mja...estovanie/

toz Barma i pro Cechoslovaka je srandovne levna, pocet turistu ovsem exponencialne narusta, takze nejvyssi cas si to tam uzit v relativni pohode. Za me top bylo Inle Lake, v Baganu se ubytujte v Old Bagan, ta nova ctvrt je daleko a nic tam krom hotelu neni. Golden Rock super, da se i na otocku z Rangunu, ale je to celkem tak 8 hodin v taxiku. My spali nahore u sutra, ale ten nas hotel bylo moc penez za malo muziky. Ale nabidka ubytka nahore je velmi omezena, tak to zdimaji. Myslim taxal z rangunu k sutru stal 120usd vcetne prespani taxikare v nejakem ubytku pobliz sutru. Penize netreba moc resit, spis zapracujte na itinerari, at minimalizujete dlouhe a unavne presuny. Vnitrostatni lety relativne levne, vsude sezenete taxikare co vas budou chtit prevezt do dalsi destinace. Smlouvejte vzdy a vsude.

díky za info................Danieli a McLovin.....................už se těším

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!