San Francisco -> Las Vegas -> Los Angeles -> San Francisco1 týden ve městech1 týden v národních parcích .

Kalifornie Září 2018

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

15 reakcí

San Francisco -> Las Vegas -> Los Angeles -> San Francisco
1 týden ve městech
1 týden v národních parcích

0

To je otázka, alebo konštatovanie?

Rátaj, že z tých 14 dní tak 5 -6 stráviš v aute.

0 Citovat

Já tam budu v září jako součást cesty kolem světa. 17.9. přistávám v SFO, pak půjčím auto, projedu pár parků a 24.9. na noc odlétám z LAX směr NY. Jsem sám, předběžně chci navštívit Yosemite, Sequioa, Las Vegas, Grand Canyon a Joshua Tree. Bude to ale dost rychlovka.

0 Citovat

Holý nesmysl.  Většinu dnů strávíš sezením v autě ježděním sem tam jako blázen. 

0 Citovat

Radovan napsal(a):

Já tam budu v září jako součást cesty kolem světa. 17.9. přistávám v SFO, pak půjčím auto, projedu pár parků a 24.9. na noc odlétám z LAX směr NY. Jsem sám, předběžně chci navštívit Yosemite, Sequioa, Las Vegas, Grand Canyon a Joshua Tree. Bude to ale dost rychlovka.

vypustit grand canyon a Las Vegas a ten zbytek mezi SFO a LAX bude  jen tak tak... P. S. Udoli smrti by se dalo zvladnout k tomu 
0 Citovat

To stihne úplně v pohodě  - já tam dala 12.000 km za 4 týdny a to jsem jela až do Yellowstone.

0 Citovat

Stihnout se dá ledacos padrino. Otázkou ale je, jestli to má smysl. Pro někoho zřejmě ano :) Obzvláště pro někoho kdo rád řídí.

0 Citovat

Imperialisti mají docela kvalitní silnice. Asi je to tím jak vykořisťují pracující.

0 Citovat

Den má 24 hodin jak v USA, tak v bolševické Říši zla.

0 Citovat

richard.pastorek napsal(a):

vypustit grand canyon a Las Vegas a ten zbytek mezi SFO a LAX bude  jen tak tak... P. S. Udoli smrti by se dalo zvladnout k tomu 

Skrz Las Vegas mi to stejně vede, takže tam to je spíš jen na přespání a večerní procházku. Grand Canyon mám jako možnost, kdybych se náhodou nudil ;-). Vím, že je dost z ruky.

Ale Death Valley místo LA a GC není špatný nápad a dost se to zkrátí. Budu o tom uvažovat. Zatím jsem podrobně rozplánoval jen asijskou část cesty, takže tohle mám ještě otevřené. Navíc mám v plánu se tam za rok, dva vrátit s rodinou na vícetýdenní dovolenou, tak teď nemusím vidět všechno.

0 Citovat

Dali sme za 2 tyzdne cestu ako pises ty Radovan plus San Diego a bolo to hrozne. Resp. videli sme vela, super, ale uz by som do toho neisla, lebo ma nebavi byt v kazdom parku 1,5 dna a potom prchat dalej. Jedine na NP Sequoia ti 1 den staci ak chces vidiet iba tie hlavne stromy, inak je to dost skoda. Ale zalezi aj na tebe, niekomu to vyhovuje :)

0 Citovat

Já stihla i dva parky za den.

0 Citovat

Tak to je klasické podcenění, naopak Sequoia a Kings Canyon je jedno z absolutních top na západě. Samozřejmě vůbec nejde o přerostlé sekvoje, ale o parádní horské treky v relativně nedotčené přírodě s nadhernými, liduprázdnými přírodními scenériemi, kde je i plno divké zvěře. Je to i díky obdobnému podceňování, ale fakt to nejsou jen stromy a Morro Rock.

0 Citovat

Mám to jako součást podstatně větší cesty, takže primárně to je přesun ze SF do LA s využitím času co tam budu mít. Jak jsem psal, podívám se tam ještě jednou i s rodinou a budeme mít na to mnohem delší dobu.

0 Citovat

Tak ja osobne by som najradsej stravila v kazdom NP aspon 2 tyzdne a presla to krizom krazom. Len hovorim, ze ak clovek chce vidiet len sekvoje + Morro rock a nie je nejaky nadseny turista, tak 1 den mu bude na Sequoiu stacit. Mojim snom je prejst PCT, takze americke NP rozhodne nepodcenujem :)

0 Citovat

Kdybys takto chtěla poznat Sibiř, tak to nestihneš ani do konce života.

0
15 reakcí