VIP salónky díky kreditkám

Založil před 8 lety David Eiselt ve fóru Trip reporty z letu

nemusí být známa všem:)  a bylo to více než 12 hodin... jen právě proto píšu, že při vstřícném pracovníkovi letiště, to jde i dříve..

0 Citovat

Platí v Praze stále, že s boarding passem na odlet z T2 mě nepustí na T1?

0 Citovat

Daniel _1 napsal(a):

[citace="Daniel _1"]

tak Vídeň super.. ptal jsem se i obsluhy vienna lounge jestli, když mám dvě různé MCWE od jiných bank, můžu vzít někoho dalšího - prý se to dělá často a v pohodě...

0 Citovat

Tak se mi konečně povedlo navštívit salonek v BRQ :-)

O otevření je potřeba požádat obsluhu baru vedle (Aviette?), za každý uplatněný vstup LK - kredit na baru ve výši 200 CZK, a to se vyplatí. 

img-20220823-005112.jpg

1 Citovat

Díky že ses obětoval a varoval ostatní 

1 Citovat

Když jsem měl v minulosti Priority Pass, tak to bylo celkem výhodné- člověk si za to mohl koupit věci s sebou - sušenky, čokoládu, pivo v plechu. PP se dal načíst třeba 3-4x a nikdy s tím nebyl problém.

A vždy jsem měl salonek pro sebe :))

0 Citovat

dobrý den. Poradíte mi jestli je prosím možné navštívit T1 salonek v Praze i po příletu? Dekuju.

0 Citovat

Ahoj, zvládl se někdo dostat do salónku ve Vídni při příletu z mimoschengenu a s odbavenými zavazadly? To už bych chtěl 
Díky.

0 Citovat

To už bych chtěl asi moc - nějak bejde dokončit myšlenku ani úpravami.

0 Citovat

Zavazadla už jsou za jednosměrnými dveřmi, takže leda doufat, že tam počkají... nám tam takhle hodinu počkal kočárek ;)

0 Citovat

Tak včera po příletu na T1 v Praze mě paní do salónku bez palubního lístku už nepustila. Asi to po příletu nejde.

0