Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Taky jsem tak letěl. Budu se zase opakovat, ale to T3 znamená pouze, kde najít check-in přepážky. Asi zjistili, že na displeje se jim už další sloupec - odletový terminál - nevejde, tak se spoléhají na to, že se cestující po odbavení zázračně začnou řídit šipkami s písmeny.

0 Citovat

Jo, taky jsem tam jednou takhle zmatene behala, kdyz jsem mela na BP T3 a odlet z Cxx.

0 Citovat

Zdravím všechny a jelikož jsem se až teď podíval na fórum o kreditkách se vstupy do salonků.....a nikde ...asi jsem se přehlídl....nikdo nepsal,že součástí master card World elite jsou 4 vstupy /rok v programu Lounge key kdekoli na světě.....Vídeň je jasná,jak píšete..Schengen..neSchengen,ale v Praze se do salónku dá jít jen pokud letíte mimo Schengen...opravte mne pokud melu,ale už jsme to využili celkem dost..

0 Citovat

4LK vstupy nejsou vázány na MCWE.Čistě na MCWE se dá jít do VIE Sky a Vienna Lounge. Do BTS na MC Caproni lounge a do Prahy na T1 do Mastercard lounge.Na T2 se musí uplatnit Lounge key vstup/y do Erste Premier Lounge. Počet LK určuje banka.

0 Citovat

Jeste lze doplnit, ze nelimitovane lze na MCWE vstoupit do dvou MasterCard Black lounges na letisti GRU v Brazilii a udajne i do nejake lounge na letisti GPS na Galapagach v Ekvadoru.

0