Ahoj, touto cestou hledám spolucestovatele/ku na dovolenou do Egypta nebo SAEVýlety a relax u moře.Já čtyřicátník ,SM  .

v Září Egypt nebo Federace 7 emirátů .

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

11 reakcí

Ahoj, touto cestou hledám spolucestovatele/ku na dovolenou do Egypta nebo SAE

Výlety a relax u moře.

Já čtyřicátník ,SM

0

SM = sádlo-máslo?

0 Citovat

Michal napsal(a):

SM = sádlo-máslo?

Taky me to napadlo 😀

0 Citovat

Hmm ... pikantní - ráda bych se přidala, SM je můj sen.

0 Citovat

Proboha SAE v září. Mě stačilo, že jsem tam měl v září 24 hodin na přestup do Manily a už bych to nikdy neudělal. Upřímně jsem litoval všech Čechů, kteří se mnou tím letadlem SmartWings do Ras Al Khaimah letěli na dvoutýdenní dovolenou od cestovky. To není relax ale tortura.

0 Citovat

Tipuju, že to SM bude lokace inzerenta, tzn. Severní Morava. Nic to nemění na tom, že SM je razovity kraj, takže jisté konotace k těm sexuálním praktikám tam budou :-D

0 Citovat

Když už tak Egypt, Emiráty v září jsou pro běžného člověka skoro k nepřežití.

0 Citovat

Jednou píšeš SEA, podruhý SAE, minule 42, teď čtyřicátník. Kdo se v tom má vyznat... :-)))

0 Citovat

matej15 napsal(a):

Proboha SAE v září. Mě stačilo, že jsem tam měl v září 24 hodin na přestup do Manily a už bych to nikdy neudělal. Upřímně jsem litoval všech Čechů, kteří se mnou tím letadlem SmartWings do Ras Al Khaimah letěli na dvoutýdenní dovolenou od cestovky. To není relax ale tortura.


Vždyť výslovně píše S/M...

0 Citovat

Tak bud z toho něco nebo ne?

Mám už připravená pouta, důtky, anální kolík, koženou kuklu i roubík...vše úhledně sbalené v příručním zavazadle pro okamžité použití. 

0 Citovat

Lukáš Horák napsal(a):

Tipuju, že to SM bude lokace inzerenta, tzn. Severní Morava. Nic to nemění na tom, že SM je razovity kraj, takže jisté konotace k těm sexuálním praktikám tam budou :-D


O tom se psalo na Reflexu...


https://www.reflex.cz/clanek/zpr...erina.html


V sedmdesátých letech to byla praktika, kterou jsem ve větší míře zaregistroval pouze u ostravských chacharů. Ti tomu říkali „ruské kolo“. Soulož do pusy, do pochvy a do konečníku.

0 Citovat

jj, poctivá Ostravská klobása...

0
11 reakcí