Moje meno je Peter, mám 38 rokov, hľadám spolucestujúceho, alebo aj  viacerích na cestovanie vlakom na zakarpatsku. Chcel by som ísť zo Žiliny do Košíc a odtiaľ priamo do Mukačeva, tam určite prespať aspoň 1 noc, kuknúť mesto a okolie, hrad,  termálne kúpalisko je hneď pri hoteli.  Ďalej je tam prírodný park Synevyr, termály Berehovo, soľné jazerá Solotvyno, z tade sa dá prejsť do Rumunska...ale to by bolo na dohodu. Ideálne by bolo keby sa našiel, kto tam už bol, ale samozrejme to nieje podmienka . Ja idem na ukrajinu prvý krát. Termín, miesto a dĺžku pobytu sa dohodneme. Mne je to jedno môžem byť aj na 1 noc, aj na 7...a čo sa týka destinácii, architektúra - príroda - kúpanie. Ak by mal niekto záujem píš na marekmarek1234@gmail.com P.S.: už aj tento týždeň by som mohol ísť... .

UKRAJINA - ZAKARPATSKO VLAKOM - taký pohodový výlet

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Moje meno je Peter, mám 38 rokov, hľadám spolucestujúceho, alebo aj  viacerích na cestovanie vlakom na zakarpatsku. Chcel by som ísť zo Žiliny do Košíc a odtiaľ priamo do Mukačeva, tam určite prespať aspoň 1 noc, kuknúť mesto a okolie, hrad,  termálne kúpalisko je hneď pri hoteli.  Ďalej je tam prírodný park Synevyr, termály Berehovo, soľné jazerá Solotvyno, z tade sa dá prejsť do Rumunska...ale to by bolo na dohodu. Ideálne by bolo keby sa našiel, kto tam už bol, ale samozrejme to nieje podmienka . Ja idem na ukrajinu prvý krát. Termín, miesto a dĺžku pobytu sa dohodneme. Mne je to jedno môžem byť aj na 1 noc, aj na 7...a čo sa týka destinácii, architektúra - príroda - kúpanie. Ak by mal niekto záujem píš na marekmarek1234@gmail.com P.S.: už aj tento týždeň by som mohol ísť...

0
0 reakcí