Ahoj,  na tuto sobotu jsem plánoval s bráchou výšlap na Zugspitze, ale bohužel mi dnes dosloužilo auto. Nechce se mi výlet rušit. K místu se dá dostat relativně levně Flixbusem, ale nejsou zde ideální časy příjezdů. Říkal jsem si, že vyzkouším napsat sem, zda nemáte náhodou někdo 2 volná místa v autě nebo zda nechcete změnit své plány na víkend a vyrazit na tuto německou horu? Náš původní plán byl dorazit do Hammersbachu kolem půlnoci mezi pátkem a sobotou (1. srpna). U parkoviště bychom 4-5 hodiny pospali a poté vyrazili nahoru. Samozřejmě se ale přizpůsobíme i jinému harmonogramu. Nepředpokládám, že se někdo najde, ale proč to nezkusit :-).  .

Zugspitze - sháníme odvoz

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

2 reakce

Ahoj,


 na tuto sobotu jsem plánoval s bráchou výšlap na Zugspitze, ale bohužel mi dnes dosloužilo auto. Nechce se mi výlet rušit. K místu se dá dostat relativně levně Flixbusem, ale nejsou zde ideální časy příjezdů. Říkal jsem si, že vyzkouším napsat sem, zda nemáte náhodou někdo 2 volná místa v autě nebo zda nechcete změnit své plány na víkend a vyrazit na tuto německou horu? Náš původní plán byl dorazit do Hammersbachu kolem půlnoci mezi pátkem a sobotou (1. srpna). U parkoviště bychom 4-5 hodiny pospali a poté vyrazili nahoru. Samozřejmě se ale přizpůsobíme i jinému harmonogramu. Nepředpokládám, že se někdo najde, ale proč to nezkusit :-).

0

Zkus na Facebooku skupinu "Kámoši na cesty"

0 Citovat

Vyzkouším, díky.

0
2 reakce