Ahoj, Mám k dispozici 2x voucher do Erste Premier Lounge, který se nachází na letišti Václava Havla v Praze. Platnost je do konce roku 2014. Cena dohodou, předání v Praze. pavlicekpepa@seznam.cz .

Prodám 2x voucher do Erste Premier Lounge (PRG T2)

Založil(a) ve fóru Trip reporty z letu

8 reakcí

Ahoj,

Mám k dispozici 2x voucher do Erste Premier Lounge, který se nachází na letišti Václava Havla v Praze. Platnost je do konce roku 2014.

Cena dohodou, předání v Praze.

pavlicekpepa@seznam.cz

0

Ahoj, expirujímě míle v ok plus. Nabízím vystavení několika voucherů do salónku Erste na terminálu 2 či Mastercard na terminálu 1. Platnost možná do konce května 2018. V případě zájmu SZ. Drobná úplata dle domluvy :)

0 Citovat

Ahoj. Docela by se mi hodily dva vouchery na vstup do Erste Premier Lounge na jeden květnový termín. Neměl by někdo možnost poskytnout je za přátelskou cenu? :) Případné nabídky ocením do SZ. Díky

0 Citovat

Adame, mela bych zájem o Erste terminál 2. Jsou ještě volne? 

martinam1934@gmail.com 

0 Citovat

Adam napsal(a):

Ahoj, expirujímě míle v ok plus. Nabízím vystavení několika voucherů do salónku Erste na terminálu 2 či Mastercard na terminálu 1. Platnost možná do konce května 2018. V případě zájmu SZ. Drobná úplata dle domluvy :)

Ahoj také bych měl zájem o dva teď na pondělí. 

David.gabi@seznam.cz

Díky David

0 Citovat

Takže, vezměte si toto: Byl jsem připraven vychutnat si aperol spritz, ale hádejte co? Měli tu drzost mi za to účtovat příplatek! Můžeš tomu věřit? A aby toho nebylo málo, všiml jsem si toho chlapa, jak skutečně platí za panáky u vnitřního baru. Myslím vážně? Jako by se z nás snažili vymáčknout každou korunu! Ale upřímně, nedal jsem tomu šanci (zamýšlená slovní hříčka), protože na panáky moc nejsem. Takže pokud jsou moje informace mimo mísu, je to https://space-barclicker.com

0 Citovat

Také jsem se setkal s placením “prémiového”, vybraného alkoholu. V United club je to normální (ne polaris salónky). 

0 Citovat

sowseoutlandish napsal(a):

Takže, vezměte si toto: Byl jsem připraven vychutnat si aperol spritz, ale hádejte co? Měli tu drzost mi za to účtovat příplatek! Můžeš tomu věřit? A aby toho nebylo málo, všiml jsem si toho chlapa, jak skutečně platí za panáky u vnitřního baru. Myslím vážně? Jako by se z nás snažili vymáčknout každou korunu! Ale upřímně, nedal jsem tomu šanci (zamýšlená slovní hříčka), protože na panáky moc nejsem. Takže pokud jsou moje informace mimo mísu, je to špatně!

Tohle je nějaký doslovný překlad z angličtiny či co?? Takhle snad nikdo česky nemluví.

1 Citovat

Hele to vypada trochu jako muj prispevek v diskusi VIP salonky prohnanej pres nekolik google prekladu do nejakych exotickych jazyku a potom zase zpatky do cestiny :-)

1
8 reakcí