Ahoj, v polovině března se chystám na cestu do Austrálie.Na 15 dní.Sydney,Brisbane a Cairns.Na každé město a okolí cca 5 dní. Sehnal jsem výbornou letenku(ještě jsou) + přelety.Mám hotový rozpočet a detailní plán cesty.Částečně mě láká jet sám a užít si to jako moderní poustevník:)a částečně si říkám že ve dvou(max třech) lidech by to mohla být větší legrace. Pokud je zde tedy náhodou někdo kdo o něčem podobném přemýšlí,můžem se o tom pobavit a třeba se domluvíme.Nejlépe na email hosl.david@seznam.cz .

Sydney, Brisbane, Cairns - březen 2015

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Ahoj,

v polovině března se chystám na cestu do Austrálie.Na 15 dní.Sydney,Brisbane a Cairns.Na každé město a okolí cca 5 dní.
Sehnal jsem výbornou letenku(ještě jsou) + přelety.Mám hotový rozpočet a detailní plán cesty.Částečně mě láká jet sám a užít si to jako moderní poustevník:)a částečně si říkám že ve dvou(max třech) lidech by to mohla být větší legrace.
Pokud je zde tedy náhodou někdo kdo o něčem podobném přemýšlí,můžem se o tom pobavit a třeba se domluvíme.Nejlépe na email hosl.david@seznam.cz

0
0 reakcí