Potápění u Bunakenu, Sulawesi

Napsal Punkrac 2015-04-15T18:04:19+02:00 ve fóru Hledám spolucestujícího
9 odpovědí

Hola! Na začátku října se chystám na potápění na jednom z nejzajímavějších míst v Indonésii - kolem ostrova Bunaken. Jelikož tahle destinace ale není k sólo cestovatelům zrovna přátelská co se cen i vyžití týče, rád bych jednoho nebo víc lidí, kteří se tam chystají taky. Šlo by asi o 4 dny potápění.

Je mi 27, v JV Asii mám už v "logbooku" 5 měsíců v partě i sólo. Indonésie je moje nejoblíbenější země. Tentokrát tam pojedu v roli průvodce pro rodinu po Bali smiley , ale až odjedou domů, bude mi zbývat asi 10 dní na Sulawesi, z čehož bych se právě ty 4 dny chtěl potápět.

Prosím kontaktujte mě tady nebo soukromou zprávou

Ahoj !

Tak tahle výprava za potápěním zní fakt skvěle! Sulawesi je můj sen, nejen co se týče potápění, ale i fauny na ostrově.
Doufám, že se na tyhle místa taky jednou podívám. Držím palce při hledání buddyho a určitě udělej nějaký cestopis až se vrátíš, moc ráda si ho přečtu! smiley

Jestli se nikdo nepřidá, pojedu na svoje oblíbené Komodo smiley

Ahoj, jen zvedavost, kam na Komodo islands jezdis za potapenim ci krasnym morem? Ktery ostrov? Diky

Jakožto potápěč mám na výběr ze 2 možností: Labuan Bajo nebo safari na lodi. Existují i potápěčské lodě, které na denních výletech vyzvedávají i lidi bydlící na ostrůvcích, ale tam bych se asi ukousal nudou.

Mel bych zajem,..(jen nemuzu poslat soukr.zpravu).

Máš jednu ode mě smiley

Ja ti nemuzu odepsat..prosim napis mi svuj soukr.mail

Tak napis na chose.cz zavinac gmail com smiley

Ahoj.Najde se nekdo kdo by mel zajem se potapet (bali ,sulawesi,komodo me na destinaci nejak nezalezi) v obdobi 1.6.-10.6. Dik Radek

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!