Ahoj, napadlo mě, co takhle vyrazit na roční trip po Evropě? Jelikož neovládám žádný cizí jazyk, tak si netroufám jet sama. Proto hledám jednu spolucestující, která má čas na rok i déle ). Všechno nízkonákladově, na pohodu, žádný spěch a stres. S batohem, spacákam..... prostě si to jet užít Jinak plán cesty není zatím žádný, záleží na domluvě. Cestou si můžeme třeba odskočit na dvouměsíční brigádu a pak zase vyrazit...... Najde se někdo? Na věku nezáeží (já 25)  .

Trip po Evropě?

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Ahoj,
napadlo mě, co takhle vyrazit na roční trip po Evropě? Jelikož neovládám žádný cizí jazyk, tak si netroufám jet sama. Proto hledám jednu spolucestující, která má čas na rok i déle smiley (září 2015 - září 2016, možno i déle smiley ).
Všechno nízkonákladově, na pohodu, žádný spěch a stres. S batohem, spacákam..... prostě si to jet užít smiley
Nebránila bych se i Asii apod., ale to asi jen v případě zkušenější spolucestovatelky smiley

Jinak plán cesty není zatím žádný, záleží na domluvě. Cestou si můžeme třeba odskočit na dvouměsíční brigádu a pak zase vyrazit......

Najde se někdo? Na věku nezáeží (já 25) smiley
Budu se těšit.

0
0 reakcí