Zdravím cestovatele, zatím tedy netušíme, zda letenky projdou, ale na druhou stranu není důvod trochu nezačít plánovat...... Máme 12.5.2016 odlet v 19:10 z Prahy do Tokya a návrat 28.5.2016. Rádi bychom vyrazili s někým, kdo má podobný termín. Asi bych preferoval někoho, kdo letíte plus/mínus na stejné období např. 12.5.-26.5. Bude to asi o hodně jednodušší než plánovat s někým, kdo tam jede uprostřed našeho termínu na týden. Mně je 33 let a přítelkyni 31 let. Máme rádi přírodu i města a tímto způsobem bychom chtěli nakombinovat i Japonsko. Minimálně na týden chceme koupit Rail pass. Jsme relativně přátelští a něco málo už jsme procestovali v Asii-->Indie, Pakistán, Thajsko, Malajsie. Dejte vědět, kdo by chtěl s náma. S Pražákama či středočechama rádi zajdeme na pivo. .

Japonsko 2016 - 12.5.-28.5

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

7 reakcí

Zdravím cestovatele, zatím tedy netušíme, zda letenky projdou, ale na druhou stranu není důvod trochu nezačít plánovat......
Máme 12.5.2016 odlet v 19:10 z Prahy do Tokya a návrat 28.5.2016. Rádi bychom vyrazili s někým, kdo má podobný termín. Asi bych preferoval někoho, kdo letíte plus/mínus na stejné období např. 12.5.-26.5. Bude to asi o hodně jednodušší než plánovat s někým, kdo tam jede uprostřed našeho termínu na týden. Mně je 33 let a přítelkyni 31 let. Máme rádi přírodu i města a tímto způsobem bychom chtěli nakombinovat i Japonsko. Minimálně na týden chceme koupit Rail pass. Jsme relativně přátelští a něco málo už jsme procestovali v Asii-->Indie, Pakistán, Thajsko, Malajsie. Dejte vědět, kdo by chtěl s náma. S Pražákama či středočechama rádi zajdeme na pivo.

0

Ahoj mám letenku na 10.5. - 19.5. do Osaky, takže pokud to nezruší můžeme se dohodnout na společný části cesty. Bude to má 3tí návštěva JAP. Railpass počítám taky na týden. Dejte vědět smiley

0 Citovat

Nás je 5, termín 12.5.- 26.5. Praha-Osaka. Zkušenosti z Číny a Evropy, a jinak jsme z Brna.

0 Citovat

Ahoj,

u mě 4.5.-21.5. výchozí a konečný bod Tokio.
První návštěva Japonska, zkušenosti z Asie: Čína, Indie, Thajsko.
Díky.

0 Citovat

My letíme PRG-OSA 17.-26.5 (etd TK1770 v 19:10

0 Citovat

Ahoj,

letím 19.5. do Sappora a 29.5. z Fukuoky z5 do PRG. Nebudete někdo mezi 20.5 a 27.5. v Tokiu (budu tam mít základnu), třeba na pokec případně dát pivko.....
Kdyžtak email norbic@email.cz
Díky.

0 Citovat

Zdravim, mam letenku do Tokya od 17.5. do 31.5 v akci za 7500Kc pres japonskou Expedii. Nemuzu letet a tak bych se chtel zeptat, zda by nekdo nechtel za pulku teto ceny se proletet do Japan smiley.Tedy pokud to vubec jde udelat zmena jmena.Prosim tedy i Daveho a Lukase, zda nemaji o tom nejake informace, zda to jde.Napsali mi pouze ze letenka jde zrusit pouze telefonicky a vrati mi odletove taxy, pac letenka je nevratna. Pokud nekdo by mel zajem, piste na adresu: japonec.zelenka@seznam.cz

0 Citovat

zial, asi si budes musiet vystacit len s taxami

0
7 reakcí