Cuczo + Macu Micchu + Salar De Uyuni + Perito Moreno Glacier + Iguacu falls + Rio (Sugarloaf, Kristus). 3 nebo 3,5 či 4.týdny dovolené. Termín záleží na domluvě. Představovala a mohla bych v jednom z těchto měsíců = červen nebo červenec nebo srpen nebo září až třeba i do poloviny října. Nezáleží mi na pohlaví ani z jaké části ČR jste nebo zda-li žijete v zahraničí, vždy se dá domluvit a udělat sraz (třeba i přes Skype). Cestu mám nastudovanou a promyšlenou = přelety v rámci USA a doprava mezi některými místy autobusem nebo vlakem. Chtěla bych si splnit sen a navštívit tyto místa a byla bych nesmírně moc ráda, když by se ke mě někdo přidal a taky tyto místa chtěl vidět. Nebude to honička a stihneme to úplně v pohodě a někde se zdržíme i déle než den to slibuji. Beru si na zodpovědnost se naučit potřebné fráze a slovíčka ve Španělštině. Ozvěte se mi co nejdříve, až můžeme koupit letenky v akci a začít blíže plánovat naší cestu. Se spolucetováním/vyhledáváním parťáku/parťaček mám více zkušeností a vždy se cestě podařila. Napíši Vám bližší informace a případně se můžeme sejít nebo zavolat a povědět více. Budu se těšit na vaše odpovědi a pak spolucestování. Ozvěte se mi prosím na e-mail L.K.B.K@seznam.cz. Hezký den Lenka. .

Cuzco + Macu Picchu + Salar De Uyuni + Rio + Iguacu falls

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

0 reakcí

Cuczo + Macu Micchu + Salar De Uyuni + Perito Moreno Glacier + Iguacu falls + Rio (Sugarloaf, Kristus). 3 nebo 3,5 či 4.týdny dovolené. Termín záleží na domluvě. Představovala a mohla bych v jednom z těchto měsíců = červen nebo červenec nebo srpen nebo září až třeba i do poloviny října. Nezáleží mi na pohlaví ani z jaké části ČR jste nebo zda-li žijete v zahraničí, vždy se dá domluvit a udělat sraz (třeba i přes Skype). Cestu mám nastudovanou a promyšlenou = přelety v rámci USA a doprava mezi některými místy autobusem nebo vlakem. Chtěla bych si splnit sen a navštívit tyto místa a byla bych nesmírně moc ráda, když by se ke mě někdo přidal a taky tyto místa chtěl vidět. Nebude to honička a stihneme to úplně v pohodě a někde se zdržíme i déle než den to slibuji. Beru si na zodpovědnost se naučit potřebné fráze a slovíčka ve Španělštině. Ozvěte se mi co nejdříve, až můžeme koupit letenky v akci a začít blíže plánovat naší cestu. Se spolucetováním/vyhledáváním parťáku/parťaček mám více zkušeností a vždy se cestě podařila. Napíši Vám bližší informace a případně se můžeme sejít nebo zavolat a povědět více. Budu se těšit na vaše odpovědi a pak spolucestování. Ozvěte se mi prosím na e-mail L.K.B.K@seznam.cz. Hezký den Lenka.

0
0 reakcí