tak 2000km autom, treba sa tam este vratit  .

Sarajevo + Mostar na Velku noc

Založil ve fóru Cestopisy

6 reakcí

tak 2000km autom, treba sa tam este vratit smiley
http://tonicov.tumblr.com/post/142228448496/sarajevo

0

Pekny report. My ujeli v Bosne 1000km v zari 2015 a musim rict, ze me hodne uchvatila, zvlast krajina cestou ze Sarajeva do Trebinje podel hranice s Cernou horou. Jinak skoda, ze jste nebyli v Titově bunkru v Konjici, to byl paradni zazitek smiley

0 Citovat

no urcite sa chceme vratit, rad by som najma vlakom si dal nejake useky. Ono za 4 dni sa toho vela stihnut neda smiley

0 Citovat

My byli 5 cistych dnu, v prumeru tedy 200km na den (cca 3-4h v aute vzhledem ke stavu silnic smiley) a bylo to idealni a myslim, ze jsme toho videli pomerne dost. Ale je fakt, ze jsem to vse planoval docela dlouho a dukladne smiley. Stihli jsme Sarajevo, Trebinje, Neum, Mostar, Konjic, pyramidy ve Visokem a Tuzlu (odkud jsme leteli). Moc pekny okruh, doporucuju vsem!

0 Citovat

no my ciste dni 2 smiley dalsie 2 dni cesta

0 Citovat

pekne, do Bosny by som sa chcel vratit aj ja, videl som len Sarajevo aj to uz je peknych par rokov smiley

btw. to rumunsko co spominas v uvode nemas niekde spracovane? chcem ist niekde prvy julovy tyzden autom a asi to padne na rumunsko. povodne som chcel az do Moldavska, ale som sam sofer a je to daleko a nechcem prist o tlmice smiley

0 Citovat

rumunsko sme davali len vlakom na velku noc - to bola Oreadea a kupanei v blizkom Baie Felix a letecky sme minuly rok dali Targu Mures a odtial busom na den do Sighisoary.

0
6 reakcí