Nechystá se náhodou někdo odsud taky do San Francisca teď na začátku května? ) Odlet mám 2. 5., plánuji San Francisco/LA/San Diego a letím sám, tak kdyby na tom byl odsud někdo podobně třeba...  .

San Francisco/LA/San Diego - zač. května, někdo odsud? :)

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

3 reakce

Nechystá se náhodou někdo odsud taky do San Francisca teď na začátku května? smiley ( Ještě jednou děkuji za ten super tip, co byl tady na cestujlevne. smiley )

Odlet mám 2. 5., plánuji San Francisco/LA/San Diego a letím sám, tak kdyby na tom byl odsud někdo podobně třeba... smiley

0

Zdravím, akorát jsme se s přítelkyní vrátili z SF a musím říct, že je na co se těšit smiley určitě se někdo, kdo letí v tuhle dobu najde, případně není problém nabalit stopaře smiley Letíš do Oaklandu nebo přímo SF? My letěli z Oaklandu a zapomněli jsme na letišti hodinky, tak kdybys tam měl cestu a přibral je zpět do ČR bylo by to super, na oplátku můžu nabídnout náš anual pass do národních parků smiley

0 Citovat

smiley Tak pokud bys zařídil, aby mi ty Tvé hodinky fakt předali, šlo by to.smiley
Ale pozor, už v pondělí odlétám!:-) Když tak Jiri Nevrla na facebooku.smiley

0 Citovat

San Francisco je super město, ale člověk mu musí trochu přijít na chuť. Půl roku jsem tam žil a až ke konci jsem si to město oblíbil. Jako turista je to ale trochu jiný. Psal jsem dost na svůj blog o životě tam, ale co se ti spíš může hodit je seznam míst, které stojí za to navštívit v San Franciscu. Záleží dost kolik dní budeš mít k dispozici. Tady i krátky průvodce po SF, který jsem sepsal. Když už je člověk blízko SF, tak bych doporučoval navštívit i park Yosemite, ale chápu, že to není v tvé trase a těch míst je opravdu hodně v okolí.

Jinak přesně stejnou trasu jsem rovněž jel, tak držím palce. Krásná je krajina mezi SF a LA podél pobřeží (Big Sure). LA bylo rovněž zajímavé město, pokud bude čas, tak doporučuji navštívit jedno z místních nahrávacích studií. Cena je docela vysoká, ale je to neskutečný zážitek. Zde je sepsaných rovněž pár míst v Los Angeles. Pod těmi odkazy není zdaleka vše, tak kdybys měl nějaký specifický dotaz, tak se klidně ptej. Ono těch průvodců danou trasou na internetu bude asi hodně. Jinak držím palce s hledáním spolucestovatele. Já za týden letím směr Peru smiley

0
3 reakce