Madagaskar 07/2016

Založil slana77 před rokem ve fóru Hledám spolucestujícího
Přidal se 24. 07. 2014
Napsal 2 příspěvků
Aktivní před rokem
Zobrazit profil

Kdyby se tam někdo vyskytoval v první půlce července tak můžeme sladit program a podělit se o náklady na auto průvodce atp. .) Ideálně Antananarivo 5.7.-15.7. Každopádně díky i za kontakt o d někoho kdo tam byl a mohl by přispět cennou radou či doporučením smiley Díky Vláďa (fb: "vlada slana")

Přidal se 16. 01. 2016
Napsal 109 příspěvků
Aktivní před 4 hod
Zobrazit profil

Trosku sa sem votriem...

Ma niekto osobnu skusenost s Madagaskarom a vedel by dat nejake tipy na miesta, sprievodcov, ubytovanie atd?

Mali by sme tam byt 2 tyzdne v aprili 2017 a aj ked je to este vela casu, chcem si to zacat davat pomaly dokopy, tak zacinam najskor tu

Přidal se 11. 01. 2017
Napsal 3 příspěvků
Aktivní před 6 měs
Zobrazit profil

Dobrý den, můžu dát kontakt na anglicky mluvícího průvodce. My jsme si tvořili cestu sami a naštívili jsme jižní část. Kolik Vás pojede? Letíte přes Paříž?

Přidal se 16. 01. 2016
Napsal 109 příspěvků
Aktivní před 4 hod
Zobrazit profil

ideme 4ria, letime s turkish takze cez Istanbul, termin 11-28. april (duben)

bol som teraz na jednej prednaske o Madagaskare, tak mam aj nejake kontakty, ale kazdy naviac sa hodi, takze kludne mi sem hodte info o tom guidovi, vdaka

Přidal se 11. 01. 2017
Napsal 3 příspěvků
Aktivní před 6 měs
Zobrazit profil

Dobrý den,

Kontakt pošlu na požádání

Přidal se 11. 01. 2017
Napsal 3 příspěvků
Aktivní před 6 měs
Zobrazit profil

Dobrý den,

kontakt pošlu na požádání.

Přidal se 16. 01. 2016
Napsal 109 příspěvků
Aktivní před 4 hod
Zobrazit profil

Aj v suvislosti s debatou pod clankom o lacnejsich letenkach som trosku hladal este info o cenach za vstupy do narodnych parkov a pisal som aj mail na ofic agenturu co ma na starosti tieto parky. Spolu s odpovedou mi poslali aj prilohu, kde je pekny prehlad, tak pridavam:

Přidal se 13. 11. 2014
Napsal 2249 příspěvků
Aktivní před 23 hod
Zobrazit profil

pekne dvojite cenovky, 30x vyssie vstupne pre zahranicnych, o tom nesnivali ani na Slovensku v 90. rokoch smiley
aj ked musim uznat, ze tie vstupy su aj pre vychodoeuropske biele tvare celkom prijatelne

Přidal se 16. 01. 2016
Napsal 109 příspěvků
Aktivní před 4 hod
Zobrazit profil

Ano, tie ceny pre zahranicnych aj napriek celkom narastu oproti nejakému roku 2014-15 nie su extremne, takze to ze miestny platia minimum ma netrapi az tak. Ono nastavit to nejak "spravodlivo" by sa aj tak zrejme nedalo

inak k tym cenam este, vstupy su pevne dane, ale guidovia nie, takze tam sa oplati vraj zjednavat a treba sa vzdy presne dohodnut, co (aky trek) za tu cenu dostanete

Přidal se 16. 01. 2016
Napsal 109 příspěvků
Aktivní před 4 hod
Zobrazit profil
tak sme sa vcera vratili po 18, resp 16 dnoch z Madagaskaru. Dali sme juznu cast ostrova s vacsinou parkov a prirodnych rezervaci, plus par dni na plazi hore nad Ifaty. Keby niekto planoval nieco podobne alebo chcel nejake info o Mada, tak sa ozvite.
Přihlášení a registrace