Kdyby se tam někdo vyskytoval v první půlce července tak můžeme sladit program a podělit se o náklady na auto průvodce atp. .) Ideálně Antananarivo 5.7.-15.7. Každopádně díky i za kontakt o d někoho kdo tam byl a mohl by přispět cennou radou či doporučením  .

Madagaskar 07/2016

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

11 reakcí

Pozeral som ze ste pisali aj PMku, ale nejak mi nejde odpovedat, resp nikde nevidim tu svoju odpoved, takze neviem ci sa to sprocesovalo... cize pisem Vam aj sem.

Este stale som sa nedokopal k spisaniu celkového infa, takze vsetko to mam len tak utrzkovite kadetade popisane na papieroch alebo v PC / telefone ako poznamky, plus nejake veci mam len v hlave. Ak vas zaujima nieco konkretne, kludne dajte otazky aj sem na forum priamo a na co budem vediet odpovedat odpoviem, mozno to pomoze aj dalsim ludom v buducnosti

0 Citovat

Kilecko napsal(a):

tak sme sa vcera vratili po 18, resp 16 dnoch z Madagaskaru. Dali sme juznu cast ostrova s vacsinou parkov a prirodnych rezervaci, plus par dni na plazi hore nad Ifaty. Keby niekto planoval nieco podobne alebo chcel nejake info o Mada, tak sa ozvite.

Ahoj, plánuji cestu na Madagaskar v 12/2017. Moc by mi pomohlo pár info, můžeš prosím napsat na email: cestovaniposvete123@gmail.com? Děkuji

0 Citovat
tak sme sa vcera vratili po 18, resp 16 dnoch z Madagaskaru. Dali sme juznu cast ostrova s vacsinou parkov a prirodnych rezervaci, plus par dni na plazi hore nad Ifaty. Keby niekto planoval nieco podobne alebo chcel nejake info o Mada, tak sa ozvite.
0 Citovat

Ano, tie ceny pre zahranicnych aj napriek celkom narastu oproti nejakému roku 2014-15 nie su extremne, takze to ze miestny platia minimum ma netrapi az tak. Ono nastavit to nejak "spravodlivo" by sa aj tak zrejme nedalo

inak k tym cenam este, vstupy su pevne dane, ale guidovia nie, takze tam sa oplati vraj zjednavat a treba sa vzdy presne dohodnut, co (aky trek) za tu cenu dostanete

0 Citovat

pekne dvojite cenovky, 30x vyssie vstupne pre zahranicnych, o tom nesnivali ani na Slovensku v 90. rokoch smiley
aj ked musim uznat, ze tie vstupy su aj pre vychodoeuropske biele tvare celkom prijatelne

0 Citovat

Aj v suvislosti s debatou pod clankom o lacnejsich letenkach som trosku hladal este info o cenach za vstupy do narodnych parkov a pisal som aj mail na ofic agenturu co ma na starosti tieto parky. Spolu s odpovedou mi poslali aj prilohu, kde je pekny prehlad, tak pridavam:



0 Citovat

Dobrý den,

kontakt pošlu na požádání.

0 Citovat

Dobrý den,

Kontakt pošlu na požádání

0 Citovat

ideme 4ria, letime s turkish takze cez Istanbul, termin 11-28. april (duben)

bol som teraz na jednej prednaske o Madagaskare, tak mam aj nejake kontakty, ale kazdy naviac sa hodi, takze kludne mi sem hodte info o tom guidovi, vdaka

0 Citovat

Dobrý den, můžu dát kontakt na anglicky mluvícího průvodce. My jsme si tvořili cestu sami a naštívili jsme jižní část. Kolik Vás pojede? Letíte přes Paříž?

0 Citovat

Trosku sa sem votriem...

Ma niekto osobnu skusenost s Madagaskarom a vedel by dat nejake tipy na miesta, sprievodcov, ubytovanie atd?

Mali by sme tam byt 2 tyzdne v aprili 2017 a aj ked je to este vela casu, chcem si to zacat davat pomaly dokopy, tak zacinam najskor tu

0 Citovat

Kdyby se tam někdo vyskytoval v první půlce července tak můžeme sladit program a podělit se o náklady na auto průvodce atp. .) Ideálně Antananarivo 5.7.-15.7. Každopádně díky i za kontakt o d někoho kdo tam byl a mohl by přispět cennou radou či doporučením smiley Díky Vláďa (fb: "vlada slana")

0
11 reakcí