Zdravim, tak konecne som si nasiel cas spisat zazitky z nedavneho vyletu smerom na Balkan (Skopje-Gevgelija-Solun). Opat tento region nesklamal  .

3,5 dna v Macedonsku a Solune

Založil ve fóru Cestopisy

4 reakce

Zdravim, tak konecne som si nasiel cas spisat zazitky z nedavneho vyletu smerom na Balkan (Skopje-Gevgelija-Solun). Opat tento region nesklamal smiley
http://tonicov.tumblr.com/post/150349904131/balkan2

Orientacny cennik:
Taxi z letiska Skopje - 13 euro - auto cez hostel
Ubytko Skopje - 26 euro noc izba
Taxi na Matku - 7 euro cez hostel
Clnkovanie - 5 euro osoba/hodina
Taxi na Vodno z Matky - cca 10 euro
Makedonske Selo - riadny obed a flasa vina - 10 euro osoba
vlak do Gevgelije - cca 5 euro osoba
ubytko Gevgelija - 64 euro na dve noci a tri osoby
taxi dojran a spat - 26 euro auto (spolu cca 70km)
vodny bicykel - cca 5 euro
bus do Solunu - cca 10 euro
hotel Argo v Solune - 40 euro noc izba pre 3 osoby
frape so zmrzlinou kitchen bar - 5 euro
trajekt Perea - 3 euro osoba jeden smer
VIP souvlaki - 2 euro
pivo na ulici - 1,2 euro
bus na letisko - 2 euro (platba mincami v masine v buse)

0

Opět příjemné počtení, těším sa o mesiac na zápisky z Kréty smiley

0 Citovat

Super, zaujimave trasy smiley viem ,ze mame google, ale mna by potesilo keby si uvadzal hoc aj nakoniec (aby sa nerusil "rozpravkovy" charakter blogu) taky sumar s informaciami typu "autobusova spolocnost Makbus za 15 €". Pridalo by to na hodnote, uz som ti chcel minule ohladom balkanu pisat, ale kde sa vzala, tu sa vzala kreta zadarmo, takze poprosim ta pridat info do nasledujuceho blogu lebo inac budem nuteny ta trosku "otravovat" v PM smiley

0 Citovat

este by sa babka dozvedela kolko minam na vylety smiley jasne, pridal som to tu do fora, vsetko zapisujem poctivo do tricountu, takze mam zaznamy.
Letenky som nedal, to bolo davno kupovane oneway do Skopje vyslo cez nejaku kartu asi 3 euro osoba a naspat s Aegean cez Ateny asi 30 euro osoba.
Celkovo sme minuli asi 160 euro na osobu aj s letenkami.

0 Citovat

ked budes mat cas, tak to tu pridaj, ja riesim buducorocne dovolenky uz teraz a pomohlo by mi to pri rozhodovani smiley

EDit: uz to tu je, DIKY smiley
Edit2: WAU, takze rusim svoje junove plany s greckymi ostrovami, spravim si rovnaku trasu, okrem aten

0
4 reakce