Po několika promeškaných akcích do New Yorku jsem se konečně rozhodl nebrat ohled na výmluvy kamarádů a vyrazit za velkou louži na vlastní pěst.  .

Severovýchod USA

Založil ve fóru Cestopisy

6 reakcí

Po několika promeškaných akcích do New Yorku jsem se konečně rozhodl nebrat ohled na výmluvy kamarádů a vyrazit za velkou louži na vlastní pěst. smiley

Cestopis a zážitky z New Yorku, Filadelfie, Washingtonu, Niagarských vodopádů a Bostonu naleznete na mém blogu...

http://jency.info/tag/usa/

0

Paráda... přesně mi hraješ do noty smiley hodím to k aktuální akci.

0 Citovat

Nechceš tam dát raději odkaz na sekci USA, než link na přípravy? J.

0 Citovat

máš ho tam, pro mě bylo důležité přesvědčit nováčky o tom, že takto cestovat lze smiley

0 Citovat

Super blog.. smiley chci v listopadu do USA - NYC a vlakem na 2 dny do Bostonu - akorat nevim jestli to mam koupit nebo ne v ty soucasny akci - pamatuju ze posledni dva roky byla ta alitalia akce okolo 6600 z Rima do Varsavy.. smiley zas je pravda ze z Prahy je to velkej luxus.. smiley jinak obdivuju ten coachsurfing - ja jsem starej a pohodlnej - slysel jsem uz spoustu neuveritelnejch historek od znamych co takhle jezdi pravidelne..

Ten NYC Airporter si objednaval predem pres net nebo si to koupil az na miste? A na kterym terminalu? Ja jezdim dycky airtrainem na howard beach a pak metrem az na manhattan - vyjde to na $15 pro dva, akorat to trva celkem asi 45 min a clovek musi bejt vecer trochu obezretnej.. smiley

0 Citovat

1) vlakem? smiley vlakem snad v USA cestují jen banditi z filmu Denis postrach ulice, ne? smiley

2) Kdo dlouho přebírá nemusí taky letět vůbec smiley ale naprosto tě chápu, loni jsme taky odbouchli asi 3 akce od Alitalie, že se nám za letenku do NY nechtělo dávat 5 tisíc. Nakonec jsme tedy letěli za 1.400 Kč, ale když se na to podíváš s chladnou hlavou ......... 5 tisíc byla mega dobrá cena a nám se to nezdálo. smiley člověk je z těch nabídek zmlsaný a přebírá, to ale lze jen v případě, že nemáš jasný cíl.

Musíš to srovnávat s aktuální situací na trhu, ne s tím co bylo. To už bych se totiž nikdy do USA nepodíval. smiley

0 Citovat

Po severovýchodě USA jsem cestoval i já letos na přelomu března a dubna - pár fotopostřehů ZDE: https://bit.ly/2KyxEvA

0
6 reakcí