Zdravím přátelé,  s přítelem plánujeme cestu do Thajska Březen 2019. Minimálně na tří týdny.... Zatím letíme jen my dva, ale říkala jsem si, zda tu není nějaký pár nebo přátelé, kdo by se chtěl třeba přidat ve stejný termín? Víc lidí, větší sranda, v případě zájmu pište a domluvíme co a jak dál...... měj Te se krásně Michaela .

THAJSKO Březen 2019

Založila ve fóru Hledám spolucestujícího

6 reakcí

Zdravím přátelé, 

 s přítelem plánujeme cestu do Thajska Březen 2019. Minimálně na tří týdny.... Zatím letíme jen my dva, ale říkala jsem si, zda tu není nějaký pár nebo přátelé, kdo by se chtěl třeba přidat ve stejný termín? Víc lidí, větší sranda, v případě zájmu pište a domluvíme co a jak dál...... 

měj Te se krásně Michaela

0

Je otázka, co si představuješ pod pojmem větší sranda.

Pokud to samé co já, tak bychom mohli sehnat ještě nějaké místní holky a pak by to mohlo být hodně zajímavé.
0 Citovat

My budeme v Thajsku od 23.12 do 4.1. Už teda máme letenky a partu lidi, nicméně kdybyste byli někde v okolí Krabi nebo Ko Lanty, tak bychom mohli zajít na pivo 😃

0 Citovat

Michael napsal(a):

My budeme v Thajsku od 23.12 do 4.1. Už teda máme letenky a partu lidi, nicméně kdybyste byli někde v okolí Krabi nebo Ko Lanty, tak bychom mohli zajít na pivo 😃

Paráda, tak si případně dáme vědět někdy v listopadu a případně se domluvíme. :-) 

0 Citovat

Naděžda Krupská napsal(a):

Je otázka, co si představuješ pod pojmem větší sranda.

Pokud to samé co já, tak bychom mohli sehnat ještě nějaké místní holky a pak by to mohlo být hodně zajímavé.

Těžko říct, ale asi si to každá představuje trošičku jinak! :-D  :-) 

0 Citovat

Ahojky rada bych se k Vam pripojila,uz dlouho uvazuji o teto ceste,ale sama se bojim a s cestovkou to je zbytecne drahe.Ilona

0 Citovat

Ilona Mala napsal(a):

Ahojky rada bych se k Vam pripojila,uz dlouho uvazuji o teto ceste,ale sama se bojim a s cestovkou to je zbytecne drahe.Ilona


Zdravíčko, my bohužel  kvůli práci chceme vyrazit cca až v Březnu.  Teď koukáme po letenkách a čekujem co bude výhodné, chceme letět přímo na Phuket. :) Napiš Michaela 

0
6 reakcí