Chtel bych se zeptat , co muzu ocekavat  od Tuifly , Jamajka neni april , letime z Bruselu , letenky  uz mam , pri ceste tam  je mezipristani  v Santo Domingo ,zpet primy let , letime jen s prirucnim , pisou sice 10 kg , ale maji tam uvedeno vice spolecnosti a kazda ma jinou vahu , tak nevim co si mam o tom myslet  i treba u Eurowingsu jsem si vsiml , ze let  je  se Sun Expres , nakonec jsem vybral to Tuifly pisou ze online check in jde ,ale zatim asi ne i kdyz mam vybrane sedadla ,jidlo je v cene , je to prvni let s Tuifly ( Jetairfly )  tak se ptam  .

Tuifly.be

Založil ve fóru Letecké společnosti

7 reakcí

Chtel bych se zeptat , co muzu ocekavat  od Tuifly , Jamajka neni april , letime z Bruselu , letenky  uz mam , pri ceste tam  je mezipristani  v Santo Domingo ,zpet primy let , letime jen s prirucnim , pisou sice 10 kg , ale maji tam uvedeno vice spolecnosti a kazda ma jinou vahu , tak nevim co si mam o tom myslet  i treba u Eurowingsu jsem si vsiml , ze let  je  se Sun Expres , nakonec jsem vybral to Tuifly pisou ze online check in jde ,ale zatim asi ne i kdyz mam vybrane sedadla ,jidlo je v cene , je to prvni let s Tuifly ( Jetairfly )  tak se ptam

0

Je to jako tvoje modla Ryan, akorát dostaneš žvanec a je tam vcelku jednoduché IFE (takže oproti Ryanu kvalitativní skok:-) a poměrně často zpoždeníčko... Nicméně myslím, že se Ti rozšíří obzory a poznáš další kvalitativní stupínek cestování.

0 Citovat

Mikire, očekávej nadstandard v porovnání na co jsi zvyklý.

Je to Jamajka - potřebuješ pár triček a plavky, kdo by se tam chtěl tahat s 10-ti kg bagáže.

Osobně si myslím, že půjčení auta jak ses ptal je úplně zbytečné. Doprava busy je tam skoro zadarmo a dá se skvěle zkombinovat s popíjením rumu. Popřípadě můžeš zkusit skútr pokud trváš na individuální dopravě.

0 Citovat

Zpozdeni Tuifly jsem si vsiml na vice letistich , ale kdyz jsme prezili Travel servis ( Smart Wings ) do Dubaje tak verim ze nezklame ani Tuifly

0 Citovat

Paddrino , tak ja uz zaocenske lety absolvoval i kdyz pred 16-20 lety , takze nevim , co za nadstanardniho se mohlo od te doby zmenit , zmenily se ceny k lepsimu , jasne do 10 kg se v pohode vejdu , ale treba 6 kg je uz trosku malo , i kdyz jsem zjistil ze ani ty plavky nejsou treba -), ale asi jen v uzavrenych resortech , ne jak na Kanarech -). Tu prepravu ale resim , na prejezd mezi Negril a Port Antonio jsem dostal tip na spolecnost Knutsford Expres a jedna cesta stoji pro 2 osoby 58 dolaru , nejde o mistni poznavani v Negril , tam to je jasne ze vyuzijeme mistni dopravu , ale pak treba kdyz budeme chtit jet do Blue Mountains ,z te oblasti Port Antonio , tak by bylo lepsi to auto pujcit , zatim jsem ,ale nic zvlastniho nenasel ,asi to necham az na miste

0 Citovat

Takze ani zpatecni cesta z Tuifly nenadchla , let sice na cas i kdyz jsme odleteli z Montego Bay s vic nez hodinovym zpozdenim ,ale negativne hodnotim hlavne , letusky , naprosto neosobni s nezajmem , chaos pri ukladani zavazadel , zrejme v dusledku toho ze letadlo pri ceste tam pristava v Santo Domingo , pri ceste tam byl zmatek v Santo Domingo , naprosto zbytecna kontrola zavazadel a pak hlavne to ,ze ze Santo Domingo prodany letenky na stejna mista , ktera uz byla obsazena az do Montego Bay ,byl jsem moc zvedavy zda pri zpatecni ceste budeme mit mista volna , nastesti byly ,ale letadlo, oproti ceste tam bylo obsazene vice a schranka na zavazadla nad nasimi misty byla uz plna , behem nastupu , prave pro tenhle problem , zmatek s kufry , letusky tento problem naprosto ignorovaly , sem tam se snazily pak pred odletem nacpat neco do schranek takovym zpusobem , ze se pak schranka pri startu letadla otevrela . opet nezajem letusek to napravit , jidlo behem cesty tam slusne , behem cesty zpet horsi

0 Citovat

Libí se mně, že Mikir rozšiřuje svoje ambasadorské portfolio:-) Tyhle sběrné lety jsou prostě úděl těchto (polo)charterových společností, zažil jsem to tam s Condorem i Air Berlin a pokaždé to byl stejný opruz, tedy žádná specialita Tuifly.

0 Citovat

@cali ja nic nerozsiruju jen jste tu psali , ze si rozsirim obzor -) ja letel i kdyz pred 20 lety s Air New Zealand ze Singapur Airlines i s jinymi , ale pravda v soucasne dobe je to temer vzdy jen Ryanair po Evrope , obcas par jinych a tak jsem byl zvedavy a ten rozdil jsem prilis nevidel , naopak v Ryanairu jsou letusky i obsluha prijemnejsi , misto nebylo o moc vetsi oproti tem novym sedacakam Ryanairu , mozna o neco pohodlnejsi no a navic obrazovka , filmy zadne stesti , ostatni jsme uz popsal , na druhe strane cena prijemna a zpozdeni se v podstate nekonalo , nakonec predloni jsme mel obavy s Travel Servisu do Dubaje a taky to nebylo zadne nestesti ,mozna jsme meli stesti, ze slo o ten dotovany let z Ostravy, tak se snazili asi vic , rekl bych ze to Tuifly bylo v necem i horsi , tak alespon pro priste vim, co muzu cekat od Condora a dalsich podobnych

0
7 reakcí