ČSA nasazují dne 1.4.2014 svůj jediný widebode na lince Praha - Ostrava s odletem v 8.30 hodin za promo cenu 989 Kč a Bratislava - Praha s odletem v 18.45 hodin za 986 Kč. Rezervace na www.csa.cz. .

Mimořádné nasazení A330 ČSA 1.4.2014

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

7 reakcí

ČSA nasazují dne 1.4.2014 svůj jediný widebode na lince Praha - Ostrava s odletem v 8.30 hodin za promo cenu 989 Kč a Bratislava - Praha s odletem v 18.45 hodin za 986 Kč. Rezervace na www.csa.cz.

0

Mělo by se letět v trojúhelníku PRG-OSR-BTS-PRG, viz obrázek. Na webu ČSA jdou koupit jen první a poslední úsek, např. na http://www.airfasttickets.co.uk/ lze koupit všechno a levněji.
Kdybych neměla rezervační kód, tak si myslím, že jde o apríla smiley ale s číslem letenky se to hned zdá realističtější.

0 Citovat

Nakoupeno OSR-BTS u lastminute a BTS-PRG u ČSA, o možnosti levnějšího nákupu jsem se dozvěděl až později smiley
Úsek PRG-OSR vlakem rychlíkem Šírava smiley

0 Citovat

Ať v tom máme tedy pořádek, nejlevněji to vychází přes fleuge.de?

PRG - OSR: skycheck.de > fleuge.de > 21,14€
OSR - BTS: skyscanner.de > fleuge.de > 16,84€
BTS - PRG: skycheck.de > fleuge.de > 19,27€

Což je 57,25€.. s přimouřeným okem 1.565 Kč.

0 Citovat

Mohl bych poprosit o popis postupu nakupu u fleuge.de ? Proklikal jsem se nejak webem, zaplatil, na email mi prisel "Ihre Buchungsanfrage", ale co dal? Cekal bych, ze mi prijde cislo letenky, abych mohl (dle jejich FAQ) provest online check-in pres web CSA.. ? Omlouvam se za hloupou otazku, nicmene se v nakupu letenek nevyznam smiley

0 Citovat

Zde nic https://www.checkmytrip.com/ ?

0 Citovat

Tam udaje mam, ale netusim, co je "Číslo elektronické letenky", ktere po me chce web CSA (ma to mit 13 cisel a nic takoveho nikde nevidim), tak jsem z toho jelen smiley Vim, ze samotny check-in je az 24hodin predem, ale lovit cislo letenky na posledni chvili...

0 Citovat

uz chapu, diky moc smiley

PS: cislo letenky mi nakonec prislo emailem, jen jim to nejak trvalo

0
7 reakcí