Kolín nad Rýnem (CGN)

Založil před 10 lety David Eiselt ve fóru Letiště

8 reakcí

Letiště Kolín nad Rýnem - v mezinárodním jazyce Cologne Bohn Airport - se nachází několik minut jízdy od stejnojmenného města. Toto letiště nabízí pravidelné spojení s Prahou, které zajišťuje společnost Germanwings a letenky dlouhodobě můžete zakoupit již za 1.498 Kč.

Informace:
otevírací doba: 24H

přespání na letišti: Anglické recenze - http://www.sleepinginairports.net/europe/cologne.htm

doprava z letiště do centra: využít můžete jak vlakové (linky S13), tak i autobusové spojení (linka 161). Doba jízdy trvá od 15 - 20 minut a zastávky jsou na T1 i T2.
Cenu se mi prozatím nepodařilo zjistit, tak kdyby mohl někdo doplnit.

WiFi zdarma: ANO

IATA / ICAO kód: CGN /EDDK

poloha: 15 km od Kolína n. Rýnem, 16 km od Bonnu

web: http://www.koeln-bonn-airport.de/index.php?id=1&L=1

0

Zdravím,

máte někdo nějaké info popřípadě zkušenosti, kde se dá zdarma nebo za slušnou cenu zaparkovat auto na 8 dní poblíž letiště Cologne - Bonn?

Díky moc! smiley

Richard

0 Citovat

pozri cez parkvia.com ... 8 dni je tam od 45 euro, co je myslim slusne

0 Citovat

Pro ty, kdo se chystají letět následující rok z letiště Köln/Bonn - na německém Grouponu jde koupit voucher na vstup pro 2 za 29,90 EUR. Platí rok, děti do 12 et zdarma.
https://www.groupon.de/deals/airport-bu ... _group=afl

0 Citovat

Ten lounge za to nestojí ani po té slevě. Není tam klid, protože není nijak uzavřený. Jídlo jen drobnosti (croissant, marmelády, sýr..). Jediný důvod tam jít, tak pokud máte delší přestup a chcete si to zpříjemnit pár drinky.

0 Citovat

prosím o váš názor - stačí na tomto letišti 1:10 na přestup? chtěl bych letět z menorky a přestupovat na let do PRG. Oba lety operovány germanwings.

0 Citovat

Stihnout lze bez problémů, zvlášť jestli jsou oba lety na jedné letence. V opačném případě bych neriskoval, v případě zpoždění z Menorky vám let do PRG propadne bez náhrady.

0 Citovat

Bez problémů? Nevím, jak se to v poslední době změnilo, ale před rokem byly docela důkladné kontroly na security a fronty aspoň na hodinu.

0 Citovat

Teď si nevybavuju přesně, ale mám zato, že CGN má normálně tranzitní zónu a vzhledem k tomu, že letí v rámci Schengenu, tak security vůbec neřešíš.

0
8 reakcí