Nyní máte možnost rychle shlédnout veškeré ceny na daných linkách společnosti Wizzair. Přehledný kalendář naleznete zde - http://wizzair.com/cs-CZ/Country/CZ .

Kalendář letenek Wizzair

Založil ve fóru Letecké společnosti

Nyní máte možnost rychle shlédnout veškeré ceny na daných linkách společnosti Wizzair.

Přehledný kalendář naleznete zde - http://wizzair.com/cs-CZ/Country/CZ

0

Ahoj, prosím Vás poraďte nám!

Stala se nám taková věc, že jsme zakoupili jednosměrné letenky do Bari z Wroclawi na říjen 2019 kvůli bezvadným cenám letenek pro 15 lidí. Bohužel ještě neaktualizovali kalendář letů na další dny od koupě letenek, takže jsme zakoupili jednosměrné letenky s tím, že až to udělají koupíme letenky nazpět také jako jednosměrné. A nyní jsme náhodou zjistili, že wizzair nelítá v zimě do Bari z Wroclawi (alespon tam nejsou na rok 2018 lety a začínají až na jaře 2019), takže to samé bude i pro zimu 2019/2020.

Takže se nemáme jak vrátit domů :-(  máme to na konec října 2019. Co můžeme prosím dělat? Požadovat navrácení peněz či změnu letu o týden dříve (kdy už lety zpět ještě jsou) z důvodu toho, že není plna informovanost zákazníka? Jedná se o velkou sumu finanční částky :-( Psali jsme na stížnost, ale nijak nás stále nekontaktovali. Telefonovat bude stát majlant než se dostaneme na řadu.

Přemýšleli jsme o navrácení se z jiného města poblíž Bari, ale vrátili bychom se do jiného města letadlem kde nebudou naše zaparkovaná auta a nebude to již taková cena, za kterou jsme plánovali nákup letenek :-(

Předem děkujeme za rady. Sofi

0 Citovat

Požadovat navrácení peněz či změnu letu o týden dříve (kdy už lety zpět ještě jsou) z důvodu toho, že není plna informovanost zákazníka? 

to ako nehnevaj sa, ale vedela si, ze nie su letenky zverejnene na dalsiu sezonu, ale aj tak si kupila smer tam, rok dopredu... 

Jedine co vam zostava je "modlit sa", aby posunuli cas odletu do Bari a hned budete mat narok na refund.

0 Citovat

Tomu dôvodu na vrátenie peňazí tiež celkom nerozumiem...


Ryanair túto zimu lieta z Bergama pravidelne do Wroclawi, snáď to bude tak aj budúcu zimu. A prelet Bari-Bergamo je za pár eur... Podľa mňa by cesta nazad išla v pohode zložiť takto.

A počkal by som s tým tak do budúceho leta. Peniaze za letenky vám Wizz aj tak nevráti (jedine ak by došlo k posunu letu, ako píše Tonic) a v lete, keď už bude zverejnený zimný letový plán 2019/2020 to (podľa mňa) pôjde nejak nakombinovať.


A ak vám nevadí vracať sa aj z iného mesta poblíž Bari (aj keď neviem, do akej vzdialenosti je "poblíž" :) ) , tak napr. z Neapola lieta ryan aj cez zimu do Wroclawi (teda aspoň túto zimu; ako to bude o rok, to by som fakt začal riešiť až v lete).

0 Citovat

Já myslím, že stačí počkat. V letním letovém řádu ty lety zase budou a můžeš je koupit.

0 Citovat

Z Bari do Wroclawi nejspíš nebudou, opravdu je to jen sezonní linka, co se lítá od března do října. Nicméně můžete vyčkat na letenky z Bari do Prahy, kam by měl létat Wizz i Ryanair celoročně.

Jinak plná neinformovanost zákazníka je samozřejmě nesmysl. K ní došlo tím, že letenky nebyly v prodeji. To, že vy jste měli domněnku, že budou, opravdu není chyba Wizz Airu.

0 Citovat

Díky moc! Koupili jsme jednosměrku poslední den letového řádu Wroclaw - Bari, a zpět jsme právě že očekávali aktualizaci v nejbližších měsících, že koupíme letenku jako jednosměrku BARI - WROCLAW, a zjistili jsme že je to sezónní linka, takže žádný další let zpět už nebude :-( takže v této situaci jde jen to si najít jiný let z itálie do čr :-( jako jednosměrný. Moc díky za rychlou pomoc

0 Citovat

Zpět to vezměte z Neapole, Ryanair tuhle linku do Vratislavi létá celoročně. Je to cca 3-4 hodiny cesty busem či vlakem. 

0 Citovat

do té Neapole jezdí flixbus za pár euro.. já jsem ho koupil v opačném směru na únor za 8 euro.. sledujte diskuzi k promo kodum na Flixbus... a Neapol rozhodně pak taky stojí za shlédnutí..

0 Citovat

Wizz Air ruší lety kvůli problémům s motorem. Ostré řezy v září a říjnu!

 

https://1url.cz/guWva

1 Citovat

Mam s nimi letiet v Septembri na Korfu. Tak dufam, ze aj poletime.

0 Citovat

Tu je to v slovenčine:

https://index.sme.sk/c/23202924/...jov.html 

Typické pre wizz, september aj október budú onedlho, a wizz ešte nevie, aké lety zruší. To bude zase chaos.

0 Citovat

Wizz lety na duben až červenec 2024 nahrané. Cenově je to zatím nesmysl (i s WDC).

Jednosměrně z Prahy od 7000 CZK nejlevnější trasy, z Vídně od 250 EUR. Polsko i SAE podobně.


2023-08-31-06h01-22.png

0 Citovat

To si este nevidel ham , tam to ide od 500€ :)


screenshot-2023-08-31-06-09-34-274-com-wizzair-wizzairapp.jpg

0 Citovat

Navíc skoro všechny destinace dostupné z Prahy mají zpáteční let mezi okolo šesté ráno. Jako by to dělali schválně. Už teď jsou krajně nespolehliví a těmi časy to moc nevylepšili :-(

0 Citovat

To nedělají schválně, ale to letadlo sem musí doletět, aby se  stihl odlet kolem osmé. Kdyby to letadlo bylo bázované tady, tak by zase byly brzké odlety z PRG a to každý den.

4 Citovat

To je mi jasné, ale letadlo má za den 4 rotace, tak proč jsou skoro vždy ty první do Prahy, o to mi šlo :-)

0 Citovat

Ja bych teda byl spis rad, ze jsou prvni rotace do Prahy...cim pozdejsi rotace, tim vetsi sance na p*user a u Wizzu to plati dvojnasob :-D 

9 Citovat

To jo, ale už jsem ve věku, kdy spát na letišti nechci, ani vstávat ve tři a brát si taxíka na letiště, nehledě k tomu, že to je další "zbytečná" noc, kterou musím zaplatit ... to byl jen povzdech :-)

Ostatním to třeba tak vyhovuje a ať si to užijí :-)

6 Citovat

Mám to stejně. Nikdy neberu lety zpátky domů před 9 hod. ranní. Nechci vstávat ve tři a jet na letiště. Na to jsem už pohodlný :) Navíc stejně už to znamená si vzít ten den dovolenou, takže fakt ztracený den.
Z Prahy klidně letím v sedm ráno, protože vím přesně, za jak dlouho se dostanu na letiště a za jak dlouho projdu na gate. A navíc se vstává jinak, když člověk letí na výlet/dovolenou, než když letí domů :D 

3 Citovat

Tyhle ranní lety beru jedině, když se dá stihnout ještě dostat do práce a není potřeba na letiště brát taxíka :-D

1 Citovat

Trasa KTW/ALC od WIZZ duben - červen RT za průměrných 14 000,- Kč.

Na červenec jim to uletělo na cca průměrných 3 000,- Kč za RT, takže kdo by chtěl využít ať si pospíší. V sezóně tento rok byly ceny cca 8 000,-, Pardubice  10 000,-.


ktw-alc.jpg

1 Citovat

Je tam Vídeň-Bilbao na 7/24 za 40 Eur pro WDC, bez zaškrnutní klubu se letenky neukážou... 

1 Citovat

Už mám od včera nakoupeno. Jen doplním, že v případě změny se dá přesměrovat na BCN. Velké plus je, že do Bilbaa jsou levně naceněny i doplňkové služby (seating, zavazadla).

1 Citovat

Dík za tip. To zas bude maďarská ruleta. 😆

0