Kalendář letenek Wizzair

Napsal David Eiselt 2012-07-10T19:31:42+02:00 ve fóru Letecké společnosti
8 odpovědí

Nyní máte možnost rychle shlédnout veškeré ceny na daných linkách společnosti Wizzair.

Přehledný kalendář naleznete zde - http://wizzair.com/cs-CZ/Country/CZ

Ahoj, prosím Vás poraďte nám!

Stala se nám taková věc, že jsme zakoupili jednosměrné letenky do Bari z Wroclawi na říjen 2019 kvůli bezvadným cenám letenek pro 15 lidí. Bohužel ještě neaktualizovali kalendář letů na další dny od koupě letenek, takže jsme zakoupili jednosměrné letenky s tím, že až to udělají koupíme letenky nazpět také jako jednosměrné. A nyní jsme náhodou zjistili, že wizzair nelítá v zimě do Bari z Wroclawi (alespon tam nejsou na rok 2018 lety a začínají až na jaře 2019), takže to samé bude i pro zimu 2019/2020.

Takže se nemáme jak vrátit domů :-(  máme to na konec října 2019. Co můžeme prosím dělat? Požadovat navrácení peněz či změnu letu o týden dříve (kdy už lety zpět ještě jsou) z důvodu toho, že není plna informovanost zákazníka? Jedná se o velkou sumu finanční částky :-( Psali jsme na stížnost, ale nijak nás stále nekontaktovali. Telefonovat bude stát majlant než se dostaneme na řadu.

Přemýšleli jsme o navrácení se z jiného města poblíž Bari, ale vrátili bychom se do jiného města letadlem kde nebudou naše zaparkovaná auta a nebude to již taková cena, za kterou jsme plánovali nákup letenek :-(

Předem děkujeme za rady. Sofi

Požadovat navrácení peněz či změnu letu o týden dříve (kdy už lety zpět ještě jsou) z důvodu toho, že není plna informovanost zákazníka? 

to ako nehnevaj sa, ale vedela si, ze nie su letenky zverejnene na dalsiu sezonu, ale aj tak si kupila smer tam, rok dopredu... 

Jedine co vam zostava je "modlit sa", aby posunuli cas odletu do Bari a hned budete mat narok na refund.

Tomu dôvodu na vrátenie peňazí tiež celkom nerozumiem...


Ryanair túto zimu lieta z Bergama pravidelne do Wroclawi, snáď to bude tak aj budúcu zimu. A prelet Bari-Bergamo je za pár eur... Podľa mňa by cesta nazad išla v pohode zložiť takto.

A počkal by som s tým tak do budúceho leta. Peniaze za letenky vám Wizz aj tak nevráti (jedine ak by došlo k posunu letu, ako píše Tonic) a v lete, keď už bude zverejnený zimný letový plán 2019/2020 to (podľa mňa) pôjde nejak nakombinovať.


A ak vám nevadí vracať sa aj z iného mesta poblíž Bari (aj keď neviem, do akej vzdialenosti je "poblíž" :) ) , tak napr. z Neapola lieta ryan aj cez zimu do Wroclawi (teda aspoň túto zimu; ako to bude o rok, to by som fakt začal riešiť až v lete).

Já myslím, že stačí počkat. V letním letovém řádu ty lety zase budou a můžeš je koupit.

Z Bari do Wroclawi nejspíš nebudou, opravdu je to jen sezonní linka, co se lítá od března do října. Nicméně můžete vyčkat na letenky z Bari do Prahy, kam by měl létat Wizz i Ryanair celoročně.

Jinak plná neinformovanost zákazníka je samozřejmě nesmysl. K ní došlo tím, že letenky nebyly v prodeji. To, že vy jste měli domněnku, že budou, opravdu není chyba Wizz Airu.

Díky moc! Koupili jsme jednosměrku poslední den letového řádu Wroclaw - Bari, a zpět jsme právě že očekávali aktualizaci v nejbližších měsících, že koupíme letenku jako jednosměrku BARI - WROCLAW, a zjistili jsme že je to sezónní linka, takže žádný další let zpět už nebude :-( takže v této situaci jde jen to si najít jiný let z itálie do čr :-( jako jednosměrný. Moc díky za rychlou pomoc

Zpět to vezměte z Neapole, Ryanair tuhle linku do Vratislavi létá celoročně. Je to cca 3-4 hodiny cesty busem či vlakem. 

do té Neapole jezdí flixbus za pár euro.. já jsem ho koupil v opačném směru na únor za 8 euro.. sledujte diskuzi k promo kodum na Flixbus... a Neapol rozhodně pak taky stojí za shlédnutí..

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!