Jen dnes, akční ceny letenek u British Airways. Je pozdě, ale snad to někomu pomůže: http://www.britishairways.com/en-cz/off ... eworldison .

Akce British Airways

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

15 reakcí

Jen dnes, akční ceny letenek u British Airways. Je pozdě, ale snad to někomu pomůže: http://www.britishairways.com/en-cz/off ... eworldison

0

Zase takové pecky to nebyly, aby to mrzelo smiley

0 Citovat

Ahoj všem, netušíte, jestli BA mívá nějaké akce, akční ceny na trase PRG_LHR-PRG? Chceme v srpnu do LHR a časy letů BA e blízkost letiště od ubytování se nám líbí víc, než nabízí WIZZ čki RYAN...otázke tedy je, jestli koupit letenky na srpne už teď, nebo jestli se třeba neobjeví nějaká lepší nabídka.

Díky a přeji pěkný den

Půlpán

0 Citovat

Otazkou je, co povazujete za “akci” z hlediska ceny. Osobne letim radeji s BA nez zbytkem - duvod je prosty: chci letet v case za ktery jsem zaplatil. Zkusenost kamaradky, ktera se zlakala nabidkou Ryanair, koupila levneji, chteli na soccer a dopadlo to tak, ze museli kupovat nove letenky. Rozhodnuti nechavam na vas 

1 Citovat

Očekávat akci na srpen je vcelku velice optimistické ale jeden nikdy neví ...

0 Citovat

Tak proč ne, jiné aerolinky občas slevu nabídnout, i na pozdější ETD, případně může být chyba v tarifu, to asi každý znám takhle jsme byli v Japonsku s TK za CZK 6500/letenka, než to opravili.

Ale s BA nemám zkušenosti, jestli také nabízejí akční letenky.

 

0 Citovat

dedik77 napsal(a):

Otazkou je, co povazujete za “akci” z hlediska ceny. Osobne letim radeji s BA nez zbytkem - duvod je prosty: chci letet v case za ktery jsem zaplatil. Zkusenost kamaradky, ktera se zlakala nabidkou Ryanair, koupila levneji, chteli na soccer a dopadlo to tak, ze museli kupovat nove letenky. Rozhodnuti nechavam na vas 

ano., přesně z toho důvodu chci letět s BA

0 Citovat

Ne. Fakt bych takovou akci neočekával. Osobně jsem vždy kupoval letenky na léto hned třeba v září, rok předem. Jdou jen nahoru a lety postupně odpadávají. Takže koupit asap.

0 Citovat

Nepíšete jakou cenu vám tam ted davaj, ale pokud je to cena, kterou jste ochotni akceptovat, tak to berte.

Pravdepodobnost, že to bude zdražovat, je podstatne vyssi, nez ze to bude zlevnovat.

2 Citovat

aktuálně  19.100  za nás 4

0 Citovat

Na kolik dní? U Londýna se dá koupit i balíček letenka (včetně odbaveného zavazadla) plus hotel. To celé už za 6 tisíc na osobu a 2 noci v hotelu. 

0 Citovat

Tak takový balíček jsem nikde nenašel, jsem 4 na 3 noci ale když vezmu letenku a hotel, tak to pak na 3 noci vychází dost podobně jako balíček, 36 tis Kč

0 Citovat

A nekde jsem cetl ze nabizi 2x vice avios za bundle (letenka, hotel). 

0 Citovat

Pokud člověk nechce nakupovat, je to jak kdy. Pokud odbavené zavazadlo využije, jsou balíčky většinou bezkonkurenční. A to nejen Londýn, ale i třeba New York. 

Třeba Holiday Inn Express Stradtford pá 9.8. - po 11.8. je 22400 Kč pro 4 (2 pokoje) přes booking bez možnosti storna a k tomu 18800 Kč letenky v nejnižším tarifu, takže 41200 Kč. 

Proti tomu přes BA to je v balíčku 38300 Kč a letenky jsou v Economy plus, takže s volbou míst při checkinu a s odbaveným zavazadlem.

 

A pro srovnání, Ryanair na Stansted ve stejné dny pro 4 a všichni priority je 18500 Kč. 

1 Citovat

Díky mne BA nabídli během bookingu cenu 81 tis CZK s hotelem...no to je dost

WIZZ letenky pod 11 tis CZK, ale horší časy než BA ( na tak krátkou dobu) a samozřejmě možnost nedodržení časů. RYAN pdo 15 tis CZK to samé

0 Citovat

no a BA už teď nabízí ty samé lety za 28.000 CZK, no to jsem tedy jaxi prokaučoval

0
15 reakcí