Letím z Evropy přímým letem s United airlines na letiště Newark a dále pokračuji se stejnou společností do Miami. Musím vyzvednout zavazadlo v EWR k bezpečnostní prohlídce a znova ho chec-in na přepážce k letu do Miami??? Poradí někdo jak to funguje??? .

Newark (EWR)

Založil(a) ve fóru Letiště

11 reakcí

Letím z Evropy přímým letem s United airlines na letiště Newark a dále pokračuji se stejnou společností do Miami. Musím vyzvednout zavazadlo v EWR k bezpečnostní prohlídce a znova ho chec-in na přepážce k letu do Miami??? Poradí někdo jak to funguje???

0

Ahoj, našel by si prosím někdo čas a napsal (jakkoliv stručně, budu za to moc moc vděčný smiley ) jak se dostat z Manhattnu na EWR? Jo, googlil jsem to, ale jsem z toho prostě debil smiley. Moc dík!

0 Citovat

mimochodem nemáte někdo prosím zkušenost s vlakem?

0 Citovat

klasika, aitrain zoberies na zastavku Newark Liberty Airport station a odtial uz pekne vlacikom na Penn Station
http://www.panynj.gov/airports/pdf/ewr- ... nglish.pdf

0 Citovat

NJ Transit...amtrak su dialkove, tie chodia pomenej a teda su o dost drahsie, co aspon online pozeram.
Tu najdes schedule http://www.njtransit.com/, cena je 13 dolarov. A na Penn Station si za pol hodinu. Zaujimavejsie ako bus smiley

0 Citovat

Přesně jak zde píšou. Cesta na letiště je nej vlakem z Penn Stationu v NY. Cesta asi půl hoďky a 13 dolarů. Jel jsem tak loni.

0 Citovat

já jel tim busem a taky to jelo myslim slabou půl hodinku..

0 Citovat

Pokud hledáš nejlevnější variantu, pak vlakem PATH ze zastávky World Trade Center na Newark Penn Station (cca půl hoďky, 2,75 USD) a odtud busem 62 směr Elisabeth na letiště (cca 20 - 30 min, 1,60 USD)

0 Citovat

děkuju moc všem, vemu to z Penn Station smiley snad se nic neposere smiley

0 Citovat

Nazdar, pozeram ze podla popisu k EWR je odoprucana doba pri prestupe aspon 90 minut. Je aj toto este podla Vas pohode? 3. UA 1518 L 25APR PUJEWR HK2 1355 1815 4. UA 960 L 25APR EWRFRA HK2 1940 #0920 Mal by to byt rovnaky terminal C a teda 85 minut na prestup ak sa nic nestane a nebude to meskat uz z Punta Cany

0 Citovat

Jestli to je na jedné rezervaci, tak ano.

0 Citovat

Ano, je to na jednej komplet takto: 1. UA 9842 L 11APR VIEEWR HK2 1015 1350 OPERATED BY AUSTRIAN AIRLINES 2. UA 1514 L 17APR EWRPUJ HK2 0900 1300 3. UA 1518 L 25APR PUJEWR HK2 1355 1815 4. UA 960 L 25APR EWRFRA HK2 1940 #0920 5. LH 1238 L 26APR FRAVIE HK2 1150 1310

0
11 reakcí