Ahoj, V Bangkoku presedam na let Vietjetair do Saigonu, nicmene doma nestihnu udělat online checkin. Neví, prosím někdo, zda lze provest online checkin primo na letišti? Letim poprve, tak si to neumim predstavit. Dekuji .

Online odbavení

Založil ve fóru Obecně o cestování letadlem

4 reakce

Ahoj, V Bangkoku presedam na let Vietjetair do Saigonu, nicmene doma nestihnu udělat online checkin. Neví, prosím někdo, zda lze provest online checkin primo na letišti? Letim poprve, tak si to neumim predstavit. Dekuji

0

U Vietjet Air není nutný online check-in. Klasicky se odbavíš na letišti u přepážky http://www.vietjetair.com/Sites/Web/en- ... conditions

0 Citovat

Dobrý den, chci se online odbavit u společnosti Ryanair, ale vždy u 4. Bodu, kdy zádám odbavit 2 hodiny před odletem, mi to skočí zpět na stránku s rezervací a zase odbavení svítí. Letím prvně přes tuto společnost, vlastně úplně poprvé. Tak se v tom nevyznám, někde jsem totiž četla, že budu platit 55 euro za odbavení na letišti když se neodbavim online... Prosím o radu, nebudu to platit ten check in, když jsem vypsala doklady a píšou mi meily, že je rezervace potvrzena? 

0 Citovat

Kedy letíš? Online check-in Ryanair otvára 2 dni pred odletom.

0 Citovat

A proc zadavas  odbaveni  2 hodiny pred odletem   To nedalam ani ja co mam z Ryanairem i  pres 50 letu rocne -)

Bud si koupis  sedadlo  a muzes udelat chec -in   30 dnu pred cestou , nebo si nechas  pridelit misto v letadle zdarma automaticky  a  pak muzes  check-in udelat nejdrive  48 hodin pred odletem  ( presne podle odletu tech 48  hodin , pokud je do odletu vic  tak to nejde )  

Pochopitelne pokud mas  zpatecni letenku pozdeji nez za tech 48 hodin,  tak se ti zpatecni cestu nepodari udelat a muzes udelat jen jednu cestu i kdyz to bylo kupovano najednou

To ze mas potvrzenou rezervaci ,ze ti to nekde pisou  ve ,me vzbuzuje podezreni ze  letenka byla zakoupena  pres  prodejce a ne  primo u Ryanairu, s tim muzes  mit problem,pokud neznas   pozadovane  udaje , protoze Ryanair nic nezdeluje timhle zpusobem  Na email sice prijde  potvrzeni ,ale jen jako udaj  o letu  ,toto ti samozrejme nestaci a kdyz neudelas check -in  tak na letisti  opravdu zaplatis  tech 55 euro

Musis mit  i papirovou letenku , kterou si vytisknes,nebo to muzem mit po stazeni jejich aplikace v mobilu

Pro tebe bude asi nejlepsi   si vybrat sedadlo v letadle  ( rada 24-28  byva ze nejlevnejsi cenu  )

Jinak pokud chces  klasicke prirucni zavazadlo  rozmer  55x40 x20 a 10 kg tak si muis zakoupit priority  a  muzes k tomu mit  i druhe  40 x20 x20  bez vahoveho omezeni , ,pokud si toto nekoupis  muzes mit jen  male 40 x20 x20 t

Odbavene  ( tedy dolu ) si  muzes samozrejme priplatit
0
4 reakce