Volotea - seating při online check-in

Napsal Tom 2018-05-14T09:43:20+02:00 ve fóru Letecké společnosti
11 odpovědí

Ahoj,

právě jsem si udělal on-line check-in na let s Voloteou a zjistil jsem, že jsme rozesazeni, jeden 20C, druhý 23E. Doteď jsem myslel, vyčetl, že takto rozesazuje jen Ryanair. Máte tuto zkušenost i s Voloteou?

Díky,

T.

Volotea určitě nerozesazuje. Spíš bych to viděl už na rozebraná místa, jestli jsi dělal OLCI den předem nebo bezprostředně pár hodin před odletem. 

Nene, dělám to právě přesně 4 dny před odletem (18/05 09:30 PRG - BOD) do poloprázdného letadla se spoustou volných míst vedle sebe. Nechtěně jsem to asi nějak trochu "hacknul" a nějakým proklikem mi to přidělilo jiná místa, ale opět rozesazené. A při stejném dalším prokliku opět nová místa a opět ne vedle sebe. Takže bych řekl, že začala rozesazovat i Volotea.

Hm, díky za info. Pokud tak budeš mít i na zpátečním letu, dej vědět a připíšeme do průvodce :)

Jasně, dám vědět za pár dní, jakmile budu mít zpřístupněn check-in i na zpáteční let. 

My jsme letěli letos v březnu PRG-BOD-PRG a oba lety jsme byli rozsazeni. Oba jsme seděli do uličky asi ob 3 řady. 

V době check-in bylo hodně volných míst, takže to volotea dělá záměrně.

Přidávám do fóra, včerejší let VCE-PRG s V7, já s dcerou po zaplacení letenek sice automaticky přiřazeni k sobě, ale spousta dalších skupin rozesazených po letadle. Evidentně začali random seating používat jako potenciální zdroj dalších poplatků záměrným rozhazováním.

Jasný, takže se jen potvrdila má domněnka.. No, nakonec se mi podařilo dosáhnout 2B + 2F, takže to tak zlý není :) 

Já to beru jako pozitivum mám klid od manželky :) a něco si přečtu

:))) presne, niekedy to najma pri spiatocnej ceste je skor vitana zmena :D

Tak jen doplňuju a potvrzuju, že i na zpáteční let random přiřazení sedadel a rozesazení o několik řad. Letadlo systém seatuje odzadu dopředu a vynechává při tom exitová sedadla a první řady jsou přiřazeny až pro ty poslední, takže asi je lepší počkat na online check-in spíš na poslední chvíli a pak je větší pravděpodonost, že pár bude sedět nějak pospolu a ještě vepředu.

Já letěla v 03/2018 PRG - MRS a zpět a také jsme seděli každý jinde.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!