Zdravíčko, chystám se letět na floridu, odlet mám flexibilní s tím,že mohu od pulky června do pulky července a chci tam strávit dva měsíce. Nejlevnější letenku jsem našel Varšava Orlando/Miami/Tampa za cca 14500kč. Je to dobrá cena? Chtěl bych při návratu strávit pár dnů v NY,ale nevím,jak to zadat jako jednu letenku, můžete mi poradit? Díky  .

Florida v červnu

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

3 reakce

Zdravíčko, chystám se letět na floridu, odlet mám flexibilní s tím,že mohu od pulky června do pulky července a chci tam strávit dva měsíce. Nejlevnější letenku jsem našel Varšava Orlando/Miami/Tampa za cca 14500kč. Je to dobrá cena? Chtěl bych při návratu strávit pár dnů v NY,ale nevím,jak to zadat jako jednu letenku, můžete mi poradit? Díky smiley

0

Obnovím toto vlákno. Vie mi niekto poradiť odkiaľ sa dá dostať na Floridu za rozumný peniaz ? Termín od polky júna, na cca 2 až 3 týždne. Odlet z dostupných letísk (PRG, VIE, BUD, Londýn atď.) Ja som našiel ceny okolo 700€. Ďakujem za rady.

0 Citovat

random termín 16.6.-1.7.

napr. z milána alebo bruselu sú od cca. 340e - veľa možností letov, záleží na čase, ktorý chceš stráviť na letiskách...

a tiež na karte, ktorou platíš a OTA, u ktorého nakúpiš

0 Citovat

Pozriem, dik

0
3 reakce