Ahoj, koupím za 0,2 Kč až 60.000 mil. Samozřejmě počítám s poplatkem 0,2Kč já. Převádět se může minimálně 15.000mil a celá nabídka platí do 30.6.2018MÁM TO NAKOUPÍNO, DÍKY. KDYŽ BY DO BUDOUCNA NĚKDO CHTĚL, za 0,1 + 0,2 MUŽEME UDĚLAT  .

OK PLUS NÁKUP MÍLE

Založil ve fóru Frequent flyer programy

20 reakcí

Ahoj, koupím za 0,2 Kč až 60.000 mil. Samozřejmě počítám s poplatkem 0,2Kč já. Převádět se může minimálně 15.000mil a celá nabídka platí do 30.6.2018


MÁM TO NAKOUPÍNO, DÍKY. KDYŽ BY DO BUDOUCNA NĚKDO CHTĚL, za 0,1 + 0,2 MUŽEME UDĚLAT

0

A zapomněl jsem, aspoň mail oneuse@seznam.cz

0 Citovat

Za dvacet haléřů? ;-) 

0 Citovat

Myslím, že 0,2 CZK je více než dobrá cena. 

Zejména když ty míle prakticky nejdou reálně využít, protože výše doplatků převyšuje cenu letenky u konkurence.

 Jen ze zvědavosti - co se 60k mílemi? Letenka v byznysu? Cesta kolem světa?

0 Citovat

Vylet first class A380 Singapore Airlines kolem sveta :)

0 Citovat

Ano, smysl to dává pouze na nákup byznysu a mimo kontinent. Za 110k je třeba střední amerika a Karibik

0 Citovat

Mě těch 60 chybí

0 Citovat

A pevně věřím že za tuhle cenu 0,2 + 0,2 Kč jsem poslední blázen kterej ještě existuje. Takže kdo má spěchejte... Ani mi nevadí brzká expirace

0 Citovat

Dík za tip, prohledávám co se dá, ale míle už jsou asi odpískaný ve fórech. Koupit 140k za přímo letenku se mi nevyplatí, dodávám do letenky 80k vlastních mil.

0 Citovat

A ono se to vyplatí? Když musíš zaplatit všechny poplatky a příplatky včetně paliva ..

0 Citovat

Jenže k tý jedný chybějící už dvě mám za míle na stejnej let. Takže rušit není varianta a do salonku v Praze se dostane každej kdo má dnes zcela běžný prémiový karty master nebo visa u slušný banky vedený zadara

0 Citovat

Zrovna si říkám že za 15e s tím co v těch saloncích v PRG nabízej je to drahý. Jo tak salonek někde v AMS od KLM, to by byla liga

Tam ovšem placeňáky, Dinersy a podobný nepouští
0 Citovat

A kolik jsi musel doplatit za ty dvě letenky? Všude se píše, jak jsou ty ČSA míle nevýhodné.

0 Citovat

Já jsem před pár lety doplácel za Bonaire nějakých 12000 Kč/osoba (PRG-AMS-BON s KLM). Standardní cena economy byla asi 25000 Kč, byznys kolem 60000 Kč.

Možná jsem to tu už psal, ty míle jsou nevýhodné hlavně z toho důvodu, že se s nimi prakticky nedá nic dělat a bonus letenku musíš řešit přes telefon s agentkou ČSA, což třeba mě trvalo dvakrát přes hodinu hovoru, než jsem se trefil do nějaké destinace, kam byly dvě letenky zhruba v termínu, kdy jsem chtěl (a to jsem měl cestovní okno prosinec-březen a bylo mi jedno, kam do tepla poletím). Myslím, že ČSA by prospělo, kdyby tu svoji parodii na FFP zrušili a převzali alianční flying blue.

0 Citovat

Zkus fórum na  airways, já měl kdysi i více než dvacet účtů a excelovskou tabulku k tomu..:)

0 Citovat

Byznys letenky na slušné destinace (Karibik, Ázie, nebo i Hawaii) stojí v poplatcích okolo 20tisíc Kč plus míle.

0 Citovat

inutihar napsal(a):

Myslím, že ČSA by prospělo, kdyby tu svoji parodii na FFP zrušili a převzali alianční flying blue.


+1!! To by bylo super, po vzoru Taromu. Bohužel se to nikdy nestane, vzhledem ke vztahu SkyTeamu a především AF/KL k ČSA :(

0 Citovat

Po zkušenostech ČSA s mismanagmentem AF bych se nedivil kdyby nechuť byla vzájemná. 

0 Citovat

Já jsem pevně rozhodnuta těch svých 80 mil co tam mám nechat expirovat.

S tím se žádná ani ta nejmenší revoluce dělat nedá.
0 Citovat

Zdravím,

nemá někdo extra míle na vystavení vstupu do salonku Praha T1 nabídněte za rozumnou cenu .

Dik

0 Citovat

Nevim jaky je vztah  CSA  s KLM  a AF ,ale loni jsem pozadoval nacteni mil  na lety  oznacene  KL   Praha - Amstrdam , Amstrdam - Mauritius  a let Mauritius -Pariz  oznaceny AF a  Pariz -Praha  oznaceny  OK

Prislo mi  zamitave stanovisko , ze mile nemohou byt nacteny ,jelikoz  nejde o clena aliance Sky Team .

Argumentoval  jsme ,ze spolecnost KLM je clenem aliance , prisla odpoved  , ze mi budou  nacteny mile

za let  Praha - Amstrdam  a let Pariz  - Praha , s tim ze let na Mauritius  a zpet  uznan byt nemuze , protoze  byl operovan spolecnosti  Air Mauritius , zkusil jsem jeste argument oznaceni   KL a  AF , ovsem prislo  ze let opravdu operoval Air Mauritius a ze to mam na letence , pravda  letadla  v obou pripadech nesla oznaceni  Air Mauritius , ovsem papirove byl let znaceny jako KL a  AF a letenku  vystavilo  KLM

Nyni jsem zvedavy ,jak probehne  nacteni mil  kdyz byl let  Amstrdam - Muscat  s KLM  a  Muscat  -Bangkok   s Oman Air   zpet  Oman Air   do Muscatu a  pak do Frankfurtu a dal Lufthansa  do Prahy , na prepazce pri nastupu do letadla jsem si nechal nacist mile za  Amstrdam - Muscat  to

Kdysi davno ,jsem vyuzil  mile OK plus  k letu do Frankfurtu, od te doby mi  ten zbytek  propadnul ,jsem zvedavy,  kolilk  tam tedy bude pro letosek , zda to k necemu bude , nejspis asi k nicemu

0
20 reakcí