zdravim, v nedeli odlitam do Singapuru. Chci si udelat web check-in a pise mi to:Departure time is too far out for checkin Please proceed to check in at the airport counter.Pritom nepatrim do zadne kategorie"Web Check-in is NOT available for: Guests who require special assistance Bookings made through group travel agents Journeys with multiple connecting flights Standby, staff and duty travel bookings Guests who have purchased MaxYourSpace Guests who are awaiting confirmation of their MaxYourSpace or Bid 4 Biz purchases Guests travelling with infants-------------prosim o radu..dekuji mocNEBO TO PUJDE AZ ZITRA?  .

Problém se Scoot při online check-in

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

9 reakcí

zdravim, v nedeli odlitam do Singapuru. Chci si udelat web check-in a pise mi to:

Departure time is too far out for checkin

Please proceed to check in at the airport counter.

Pritom nepatrim do zadne kategorie"

Web Check-in is NOT available for:

Guests who require special assistance

Bookings made through group travel agents

Journeys with multiple connecting flights

Standby, staff and duty travel bookings

Guests who have purchased MaxYourSpace

Guests who are awaiting confirmation of their MaxYourSpace or Bid 4 Biz purchases

Guests travelling with infants

-------------

prosim o radu..dekuji moc

NEBO TO PUJDE AZ ZITRA? 

0


ghcoggs-1.png

0 Citovat

tak se nakonec povedlo?:)

0 Citovat

Já jsem stejně musel k přepážce I v Singapuru. Kvůli byrokracii ti musí zkontrolovat pas. Letošní leden, pět Singapur - Krabi

0 Citovat

Michal napsal(a):

Já jsem stejně musel k přepážce I v Singapuru. Kvůli byrokracii ti musí zkontrolovat pas. Letošní leden, pět Singapur - Krabi

Keď sa kazí všetko čo môže? :))

0 Citovat

tonic napsal(a):

Keď sa kazí všetko čo môže? :))

proč by se kazilo? Tak jsem šel k přepážce, no... 

0 Citovat

A tak viem si predstaviť, že sa to dá v cestopise dramaticky opísať :))

0 Citovat

Jediná otrava na tom je, že člověk musí jít k přepážce a stát frontu. Z mého pohledu zbytečně a fronty nemám rád. Mimoto ten jejich online systém nedokáže srozumitelně sdělit, že se prostě musí k přepážce na kontrolu, ale prostě nefunguje a zobrazuje random chyby...

0 Citovat

tonic napsal(a):

A tak viem si predstaviť, že sa to dá v cestopise dramaticky opísať :))

Marně hledáš smysl pro humor :)
0 Citovat

Jestli letíš z Berlína, ten check-in tam poprvé moc nedávali a byla tam šílená fronta, nevím, jak rychle se budou zlepšovat, ale šel bych na něj radši co nejdřív a pak v pohodě čekal jinde. My jsme kvůli tomu měli hodinu zpoždění.

0
9 reakcí