Guangzhou, Baiyun International

Napsal pat.patera 2018-07-04T15:57:32+02:00 ve fóru Letiště
5 odpovědí

Zdravím,

chtěl jsem se zeptat, jak to s přestupem na tomto letišti. Vím, že tu již taková diskuze proběhla, ale jsem mírně zmaten.  Letíme s China Southern a oba máme zavazadlo k odbavení.

Máme letenky: 1) Praha -> Amsterdam (přestup 5h)

                               2) Amsterdam -> Guangzhou (přestup 4h 40m)

                               3) Guangzhou -> Taipei

Zpateční stejné, jenom s přestupem v Paříži místo Amsterdamu.

Rád bych věděl, co vše je nutné vyřídit na letišti v Guangzhou :-) Je to poprvé, co takhle přestupuji mimo EU. Předem děkuji za jakékoliv rady.


nic

tonic napsal(a):


nic

Díky za rychlou odpověď. Takže prostě přiletíme a jen počkáme na další let (popř. si znovu odbavíme zavazadlo, pokud tak neučiní rovnou v Praze)?

klasicky tranzit, batozina az do Taipeiu. V Kantone neprekladate nic, ani by vas pravdepodobne ani nevypustili z tranzitu :)

tonic napsal(a):

klasicky tranzit, batozina az do Taipeiu. V Kantone neprekladate nic, ani by vas pravdepodobne ani nevypustili z tranzitu :)


Super, díky moc :-)

Letěl jsem z Tchajpeje do Prahy přes Guangzhou / Amsterdam s China Southern. Tranzit v Guanghou nelze opustit letiště, pokud je přestup méně než 24 hodin. Na druhou stranu není potřeba vízum do Číny. Samotné letiště Guangzhou je nudné, poměrně přeplněné. Pozor, China Southern mi odmítli odbavit kufr až do Prahy (pouze do Amsterdamu). Měl jsem krátký přestup v Amsterdamu (pouze 1 hodinu). Odlětel jsem do Prahy bez kufru a pak mi ho přivezli domů tentýž den (nahlásit, že kufr nedošel). Servis u China Southern průměrný, angličtina posádky je slabší. Přeji krásný pobyt na Tchajwanu, ta země je nádherná.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!