Ahoj,máte někdo zkušenosti se získáním Wizz kreditů za půjčení auta přes Wizz Air? Na webu jsem pochopil, že když do rezervace uvedu číslo svého Wizz Account (což jsem udělal), mělo by mi být vráceno 10% z ceny půjčovného formou kreditů... je to ale už víc než měsíc po návratu a žádný kredit nepřibyl. Vzhledem k tomu, že nešlo o úplně malou částku (víc než týden v Norsku) a kredity bych využil na letenky, nechce se mi to nechat být. Customer Service Wizz Airu je ale tragický... žádný e-mail a na předražené zákaznické lince jsem naposled 6 minut poslouchal hudbu než jsem to vzdal :-( .

Wizz Account - kredity za pronájem auta

Založil ve fóru Frequent flyer programy

3 reakce

Ahoj,

máte někdo zkušenosti se získáním Wizz kreditů za půjčení auta přes Wizz Air? Na webu jsem pochopil, že když do rezervace uvedu číslo svého Wizz Account (což jsem udělal), mělo by mi být vráceno 10% z ceny půjčovného formou kreditů... je to ale už víc než měsíc po návratu a žádný kredit nepřibyl. Vzhledem k tomu, že nešlo o úplně malou částku (víc než týden v Norsku) a kredity bych využil na letenky, nechce se mi to nechat být. Customer Service Wizz Airu je ale tragický... žádný e-mail a na předražené zákaznické lince jsem naposled 6 minut poslouchal hudbu než jsem to vzdal :-(

0

este si tak mesiac pockas. ono to pride, len to trva, tie dva mesiace su uplne normalne

0 Citovat

Za booking taky připisují max. 1x za měsíc a to ještě jako naschvál obvykle den po tom, co by je člověk využil. :D

0 Citovat

pripisuju to (aj auto, aj booking), len presne musis si pockat.

0
3 reakce