Ahoj, mám jednu otázku ohledně letenek. Jsme parta 4 lidí a chtěli by jsme cca v půlce dubna odletět na 4 týdny na  západní pobřeží USA. Co jsme se teď tak koukali, tak se dají sehnat letenky v rozmezí 10-12 tisíc. Jak se pohybují ceny letenek? Je lepší to vzít už teď nebo ta cena může padnout ještě níž (něco ve stylu last minute )? Děkuji za odpověď.  .

Letenky do USA - Duben/Květen

Založil ve fóru Hledám letenku

6 reakcí

Ahoj, mám jednu otázku ohledně letenek. 

Jsme parta 4 lidí a chtěli by jsme cca v půlce dubna odletět na 4 týdny na  západní pobřeží USA. Co jsme se teď tak koukali, tak se dají sehnat letenky v rozmezí 10-12 tisíc. Jak se pohybují ceny letenek? Je lepší to vzít už teď nebo ta cena může padnout ještě níž (něco ve stylu last minute )? 

Děkuji za odpověď. 

0

To si na to raději nasaďte brejle...

0 Citovat

Nadezhda Konstantinovna Krupskaya napsal(a):

To si na to raději nasaďte brejle...

To znamená? 

0 Citovat

Ceny leteniek do USA neustále klesajú, ťažko povedať kam až klesnú. V superakcii môžu spadnúť na 8.000 príp.až na 6.000, ale aj nemusia. 10.000 - 12.000 je dobrá cena, ak Vám vyhovujú časy odletov a trasa letu, môžete to kľudne kúpiť. Výhodou skorého nákupu je viac času na plánovanie a zbieranie informácií o krajine.

0 Citovat

https://www.pelikan.cz/cs/akcni-...nka/G-7802


0 Citovat

Naděžda Konstruktivna, light tarif, na měsíc asi připočtěte zavazadlo, plus 2300Kč osoba (snad za všechny segmenty)

0 Citovat

Bez kufrů je to k imperialistům dnes už standard.

Na co zavazadla - na cestu tam máš asi 10 kg v příručním. 

Dělám to tak, že proberu skříň a staré oblečení po cestě postupně vyhazuji a na místě zakoupím nové.

Zavazadlo max. na cestu zpět pokud mě zblbne kapitalismus a dekadentní konzum a přeženu to s nákupy.

0
6 reakcí