Kanarske ostrovy

Napsal Ondřej Vajgl 2018-12-05T13:13:17+01:00 ve fóru Tipy na levné letenky
11 odpovědí

Ahoj, jelikoz planujeme s pritelkyni nasi prvni dovolenou u more a chteli bychom bez cestovky na Kanary, tak se nam naskyta otazka, kdy koupit letenky, chteli bychom na Kanary v druhe pulce cervna, ale nevime, zda-li to bude levnejsi pozdeji, nebo ted. Poradili byste, prosim? A jeste pokud mate nejake rady, tipy, zazitky na Kanarech(je jedno jaky ostrov), klidne mi je sem pripiste, budu jedine rad. :))

este do dalsieho tematu by to chcelo pridat..ohladom leteniek..aj si pozeral kolko to teraz vychadza?...btw ohladom tipov na Kanare...pandorina skrinka otvorena :))

A hlavně nezakládat 2 vlákna...

Jasne, to se omlouvam, chtel jsem tamto smazat, ale hazelo mi to chybu. Jinak diky. 

niet zac, ked najdes nieco teraz s odletom z okolitych letisk do 80-100 euro, tak by som to kupil. akcie mozu byt, ale ani nemusia.

Já myslím, že do června je ještě moře času na to, aby se dalo koupit něco výrazně levněji než 100e. Letos jsem na červen kupoval koncem dubna za 65e.

tonic: než to Mikir všechno sepíše, bude jaro klepat na dveře:-)

mmch, Ondřeji, tady je v několika dalších vláknech asi tak na týden čtení tipů a rad na Kanáry, zkus pohledat

Děkuji tedy za rady a omlouvam se za to dalsi vlakno, ale bohuzel mi to nejde smazat :) 

Spoločnosť na auto odporúčam Autoreisen alebo Cicar. Bol som zatiaľ 2x Lanzarote a 1x Fuerte, prvý spomenutý ma očaril svojou celkovou atmosférou, naozaj ako keby som bol na inej planéte. Fuerte má zasa najkrajšie pláže aké som videl, avšak je tam dosť veterno. 

Ja  k tomu  nic sepisovat nebudu , alespon se ukaze jak stare prispevky jde, nebo nejde najit , o vsech ostrovech jsem tu  napsal dost  podrobne , kdo chtel tak i do SZ  , v lete jsme  tam nikdy nebyli  ,  protoze  k tomu nemame jediny duvod , za teplem a teplym morem se tam zcela jiste v lete nejezdi , je to Atlantik ,  v zime 10 x  a krom Ell Hierra  na vsech ,  Na Kanary ma hlavne smysl jezdit od  rijna-listopadu  do  brezna-dubna  

Co se tyka  tech cen letenek  tak o cene nad  50 euro za jednu cestu  tedy  za tech 100 euro a vice  ma smysl uvazovat leda  na vanoce , kdyz  to clovek neuhlida vcas,  ted nedavno  tu bylo dost letenek za  10-20 euro jedna cesta  a  byly  i akce na   2 eura  za cestu,  jeste ted do pulky prosince , spis si to chce pohlidat  ceny   z Nemecka , z Vidne  a   z Veke Britanie , pripadne z Polska  , odkud jsou lepsi  ceny nez  z ceskych letist  

pujceni auta  Cicar  ,plus car  , kdyz je tu zminovane Lanzarote  a Fuerteventura  , tak souhlasim  ,Lanzarote asi nejlepsi kompromis mezi plazemi  a  aktivitami  ,urciite stredisko  Puerto del Carmen, a plaze pak  oblast Papagayo u Play Blanca   Fuerteventura nejlepsi plaze ze vsech ostrovu.   vetrno asi   ano , ale da se vybrat  , treba na jihu oblast  Esquinzo ,ktera je  trosku  terenem pred vetrem chranena , je treba ale pocitat   s tim ze v te oblasti jou jen plaze,  Morro Jable je  8 km 

Jeste se  da taky uvazovat  o  La Palme . kde jsou slusne plaze a velke vyziti  v horach  a neni  tam tak narvano jako na Tenerife nebo Gran Canarii . La Gomera a Ell  Hiero jsou male ostrovy  tak na  3 dny  a nahore  na severu u Lanzarote  je jeste Gracioasa tam se da zajet na vylet z Lanzarote 

Sakra  stejne jsem se rozepsal -) ale Kanary mam moc rad ,  je to tam parada  a je to za humny =)

Mikir nezklamal :)

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!