Business class s Air Serbia PRG-JFK za 460EUR

Napsal DimikUK 2018-12-21T03:13:40+01:00 ve fóru Tipy na levné letenky

koupeno diky

Taky mě to láká škoda, že tam není tepleji. Raději bych v lednu do teplejších krajin, ale nabídka krásná.

Kdyby to bylo v dubnu nebo květnu, tak to beru hned.

Po přečtení diskuse pod akcí jsem se namátkou podíval na obsazenost letu do NYC  v blízkých datech nedotčených promo tarifem . A sice 7.1.19 obsazena 4 místa V C, zpět 17.1.19 2 místa. To s dalšími aspekty (promo tarif jen pro některá letiště a data a jen na část kapacity C) indikuje  reálnost promo tarifu. Nicméně uvidíme po Novém roce. Do té doby dle hesla Franty Kocourka "Furt ve střehu".

Gigo15 napsal(a):

Kdyby to bylo v dubnu nebo květnu, tak to beru hned.

Tak to asi skoro každý.

Je to podobné jako letět v létě do Dubaje - no neber to za tu super cenu.

Aerolinky potřebují létat celoročně, tedy i mimo sezónu a slabší kusy lákavým nabídkám snadno podlehnou...

Ja som bol v NYC na týždeň v septembri a na týždeň vo februári a ak by som tam mal ísť znova, tak určite vo februári. Tá krása toho prísť napríklad na vyhliadku na Empire State len tak kedy sa mi zachce a v rade na výťah predo mnou sú dvaja ľudia... alebo možnosť kúpiť si lístky na Statue of Liberty v deň návštevy a nie 2 mesiace dopredu ako počas sezóny... alebo mať takmer celý HighLine len sám pre seba... to podľa mňa stojí za ten teplotný diskomfort. S Dubajom v lete by som to neporovnával, tam sa existovať naozaj nedá, v NYC v zime sa treba akurát tak adekvátne obliecť.

A vidieť NYC deň po snehovej búrke keď bolo vonku -10 a všetko bolo nádherne biele a zamrznuté naozaj stálo za to. 

O polovičných cenách ubytovania a rôznych ďalších off-season akciach ani nehovorím. 

Pokud nelžou v  rušícím e mailu, tak  bude  rušena jen část zabukovaných letů.  Chyba údajně spočívá v množství prodaných letenek daného tarifu.  Cena tarifu zatím nebyla zpochybněna.  Takže na konečné soudy je ještě čas.

Taky bych se rad proletel, ale nevidim to ruzove. Kazdou chvili ocekavam rusici mail.

V tom by som videl len klasickú fintu :) Určite to zrušia všetkým.

je uplne jasne ze ked to zacinaju riesit rusenim, budu sa to snazit zrusit uplne vsetkym...

Pokud vrátí 150 euro, nechají 2 zavazadla v ceně, salonek v Bělehradu a ideálně přebookují na jaro/léto, tak to za 310 euro špatná nabídka není, zejména pro někoho, kdo plánuje nákup nové kolekce oblečení. Z Prahy stejně nic levnějšího neseženeš.

Možná by to i přes poněkud delší přestupy  v BEG  stálo za úvahu (hotel  zdarma možný jen jedním směrem).  Poradil by někdo zkušený vhodný termín z hlediska nákupů (výprodeje). 

Výprodeje tam jsou celý rok - mají tam na to celé řetězce.

Prakticky tam nakoupíš za takové ceny, že se ti zaplatí nejen komplet náklady na cestu, ale ještě ušetříš (oproti nákupu v ČR).

Zatím nikdo tady neproletěl? Na FT je trip r. z letadla půjčeného od Etihadu. Zajímala by mne zkušenost  z jejich A 330 - 200 , kde je jiná business konfigurace.  

Tak zrovna se vracime. Ta srbska 330 je trochu vice jeta. U nekterych seats nefungovalo IFE a sluchatka. Lidi si presedali. Ale mista je vice nez u BA.

Zatím díky. Až budeš mít víc času, mohl bys napsat  jak dopadly lounge . Hotel předpokládám poskytnut nebyl.  Na FT se psalo, že v letadle Etihadu poměrně brzy docházela některá jídla.  Jak to bylo u Srbů?  Jak jsi řešil stopovery (placený hotel nebo lounge) .

salonek v belehradu pouze tri tepla jidla a polevka plus studene bufe, salonek JFK  wings jet ( ne etihad) jedna polevka a studene bufe, ale znalce potesi prilozene foto 

20190307-130222.jpg
20190307-132820.jpg

Prvni jidlo v letadle byl vyber z trichodoveho menu a bylo servirova asi hodinu po odletu.

Druhe jidlo jsme si mohli vybrat z peti nabidek a bylo servirovano az kdyz jsme si rekli. 

Srbove nenabizi snack bufe na palube

V letadle po priletu do BEG z JFK hlasili moznost snidane v jejich salonku, ale tuto moznost jsme nevyuzili.

Stopover v Belehrade jsem resil pokojem v hotelu v centru mesta se snidani.  Po prijezdu v 6 hodin rano jsme ihned zalehli.

Odvoz  z letiste taxikem brzo rano 18 Eur. Zpatky jsme jeli autobusem A1 za 300 dinaru na osobu.

A vstup do salonku  před odletem z BEG do PRG  byl umožněn, (viz diskuse přímo k akci)?

Nezkusil jsem, protoze jsme prijeli pozde a potreboval jsem utratit zbytek dinaru. Cena kafe a nealko je radove nizsi nez na letisti v Praze. Jinak nize ofiko odpoved od Air Serbia:

You will be able to access lounges in Belgrade and New York, since You are business class passengers on flights between these two points.

Best regards,

Nikola Janković

Call Center

Sales and Marketing 

Air Serbia                 

Tak uvidíme na místě. Nicméně ta nabídka popříletové snídaně v lounge je docela zajímavá a asi jí využiju, bude li poskytnuta. Jinak předpokládám spokojenost s cestou. 

Ano spokojeni jsme. Velky plus byl prostor v letadle a dva kusy odbavenych zavazadel ( na dva roky mam pokoj od dalsich nakupu).

Tak díky za info. Ještě poslední dotaz. Řešil jsi kam případně připíšeš míle?

Teprve se chystam, ale nekde jsem cetl, ze Etihad vychazi dobre na jednu cestu v C Praha- Soul. Nejaky jiny napad?

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!