Praha (PRG)

Založil před 11 lety David Eiselt ve fóru Letiště

Tak to jsem myslel, ze uz snad kazdy fanda letani a letist musel videt :) nicmene, dokument je fajn nejen z hlediska leteckeho, ale i stavarskeho, tez doporucuji

0 Citovat

Někde byl taky zajímavý kratší dokument, jak snad v Německu opravovali kus dráhy přes noc. Relativně veliký kus, snad kvůli potrubí pod ním, už si nepamatuji. Večer začali a brzy ráno to muselo být pokryto, vyzvednutí, atd. To o Ruzyni je obsáhlejší, ale ten kratší dokument byl taky fajn. Jen už nevím, kde jsem to viděl, ale jistě to půjde dohledat.

0 Citovat

Jj, na to si pamatuju, docela jsem cumel. Tusim Frankfurt. Nebylo to v tom dokumentarnim serialu V zakulisi megaletiste?

0 Citovat

Letiště Praha spustí live stream ze zákulisí letiště. První díl bude 31. března od 17:00 zde http://bit.ly/livestream_exkurze

Celá tisková zpráva je tady https://www.prg.aero/pustte-si-l...e-zakulisi

0 Citovat

Tohle vypadá zajímavě. ČEDOK začíná spolupracovat s LukeAir a bude vypravovat přímé lety např. na Madagaskar, Zanzibar nebo do Dominikánské republiky.

https://www.novinky.cz/cestovani...i-40360896

0 Citovat

https://zdopravy.cz/podcast-kdyz...aha-82127/

0 Citovat

Jak dlouho trvá se vymotat z terminálu 1 po příletu okolo 11 hodiny pouze s příručním kufrem? Děkuju za odpověď.

0 Citovat

Asi 5 minut

0 Citovat

Byl jste nekdo na exkurzi po letisti s detma? Jak to probiha? V suvenyrech se zaplati a dostane se neco jako palubni listek, kdyz se prochazi pres security kontrolu? Kde si vyzvedne pruvodce lidi az za nebo pred security? Diky.

0 Citovat

Dobrý den, o prázdninách máme jet na dovolenou, chtěli bychom parkovat u letiště. Na internetu na webových stránkách https://parking-1.com/ jsme našli srovnávač parkovišť, chtěla bych se zeptat , už někdo využil těchto služeb. Zdravím.

1 Citovat

Pozor! Neklikejte na odkaz výše. Známý to udělal, ukradli mu identitu a vyluxovali mu komplet účet přes IB. Teď je z něj bezdomovec a kde parkovat už ho nezajímá. 

9 Citovat

Porad  se neco deje v tom IT a hackeri jsou asi cim dal sikovnejsi...

https://www.novinky.cz/ekonomika....seznam.cz

 

Jen tak ze zvedavosti  jak by to bylo s kompenzaci .pokud hackersky utok , tak  nepredvidatelna okolnost asi ,ale pokud technicka zavada  na systemu ? Z hlediska leteckych spolecnosti  stejne jako stavka  zamestnancu letiste ? Tedy nic ?

 

0